Skocz do zawartości

Rumunia


Hil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję, a raczej realizuję:

 

Polska – Słowacja – Rumunia i oczywiście powrót.

Na Słowacji nocleg w Spiskim Podhradiu (zamek) – dalej Oradea i stopniowo objechanie Transylwanii przez góry. Jazda widokowa 90-110 km/h, oczywiście przełęcz na trasie Transfogarskiej, noclegi: gleba, namiot, co drugi dzień jakiś pensjonat(ciepła woda to dobry wynalazek cywilizacji). Zwiedzanie, jaskinie, zamki, ruiny rzymskie itp., reszta do dogadania na trasie. Wyjazd planuje na ok. 30-go kwietnia a powrót do 6-go maja.

 

 

Pozdrawiam

 

Hil

Tak sobie troszeczkę jeździmy: http://motowyjazdy.ubf.pl/news.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn. pytasz sie czy ktoś sie dołacza , czy tak sie chwalisz :buttrock:

 

wj akiej kasi eplanujesz sie zmieścić z paliwem ??

pzdr

 

Oczywiście, że się nie chwale(ja nie z tych) tylko szukam ewentualnie chętnych. Co do kosztów, dla mnie z wlkp. Całość może wyjść ok. 3000 km, czyli każdy liczy ile pali x cena litra.

 

 

Pozdrawiam

 

 

Hil

Tak sobie troszeczkę jeździmy: http://motowyjazdy.ubf.pl/news.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że się nie chwale(ja nie z tych) tylko szukam ewentualnie chętnych. Co do kosztów, dla mnie z wlkp. Całość może wyjść ok. 3000 km, czyli każdy liczy ile pali x cena litra.

Pozdrawiam

Hil

 

hejj hehe

miałem na myli koszty wypadu + paliwo, albo moze lepiej same koszty jakie przewidujesz bez paliwa.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Byłem w Rumunii w weekend majowy i bardzo polecam, transfogarskiej i jeszcze jednej nie dało się przejechać bo śnieg leżał i nikt nie miał zamiaru go ruszać do czerwca, generalnie 3800 km, ok 2 tys PLN/2 osoby , spanie w hotelach i pensjonatach, jedzenie w knajpach, ceny jak u nas, ludzie życzliwi, dogadać się czasem trudno, aż ręce bolały od gadania :biggrin:

fotki można zobaczyć na mojej galerii Fotki z Rumunii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Rumunii w weekend majowy i bardzo polecam, transfogarskiej i jeszcze jednej nie dało się przejechać bo śnieg leżał i nikt nie miał zamiaru go ruszać do czerwca, generalnie 3800 km, ok 2 tys PLN/2 osoby , spanie w hotelach i pensjonatach, jedzenie w knajpach, ceny jak u nas, ludzie życzliwi, dogadać się czasem trudno, aż ręce bolały od gadania :)

fotki można zobaczyć na mojej galerii Fotki z Rumunii

Witam!

Wlasnie przegladalem wszystkie wasze fotki... Rowniez robilem podobna trase w zeszlym roku. Milo sobie przypomniec te miejsca:). Serdecznie pozdrawiam i polecam goraco Rumunie. Wybieram sie tam tez w tym roku, ale terminy nie sa jeszcze sprecyzowane... Raczej tak jak ostatnio wrzesien sie zapowiada.

Pozdrawiam Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

PITER II Napisano 04 czerwiec 2007 - 07:10

Hej. My z Piotrkowa wylatujemy 13 lipca na Rumunie a powrót 23lipca. Gdyby ktoś był chętny to możemy połączyć ekipy. Na 100% będą dwa motocykle, na 99% trzy wszystko zależy od urlopu.

 

 

Witam ja z kolegą startujemy 14 LIPCA NA RUMUNIE I JAK BY SIE DALO TO FAJNIE BYLO BY WIEKSZA EKIPA TAM POSMIGAC :) :) :flesje: :icon_eek: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...