Skocz do zawartości

Włocławek na 2oo


Alex_kr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Alex coś Ci sie pomyliło zlot dopiero będzie teraz w ten weekend a nie we wcześniejszy :) także może jednak pojedzesz też?

 

Ja Panowie też chcę się przejechać ale mam pewne pytanie - trzeba dużo wcześniej rezerwować domki?

czy można później- powiedzmy koło czwartku-piątku bo czekam na termin obrony pracy inżynierskiej i siedzę jak na szpilkach bo może być w każdej chwili - m.in. w sobote i nie jestem poprostu pewny na 100% czy dam rade ale chęci są- a to podstawa!

czekam na odp.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz wrazie co to mozemy jechac w sobote i w sobote wieczorem wrocic bo ja nie wiem czy bede zostawal na noc ale wrazie jak by co to chyba zawsze znajdzie sie jedna prycza a jak nie to kawalek miejsc na podłodze. :(

No dzisiaj wspanialy dzien byl na smiganie. Zaliczona trasa chociasz do pracy i spowrotem bo czas nie pozwolił na wiecej kilometrow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

no chyba jeśli zostane na noc to pewnie taki spontan!

Daniel jak coś to może być jak piszesz-czyli powrót w sobote!

jeszcze sie zobaczy!

ale najgorsze jest to że teraz patrze-a pogoda sie psuje na weekend :icon_rolleyes:

pogoda dziś dopisywała i ja też dziś trochę pośmigałem w koło komina

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko zamowilem dwa domki

weic nwet na podlodze ale miejsce sie znajdzie

 

Lukasz jak znam zycie na pewno sam nie przyjedziesz ;)

ale znajdzie sie miejsce dla dwoch :cool:

 

rozmawialem ze Zbyszkiem o 12 w sobote przy jakims barze guliwer cz cos tam :icon_eek: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

a widzisz Mariusz zaskocze Cię- będę sam :icon_eek: bo mój plecaczek ma szkołe w weekend i nie da rady chociaż bardzo by chciała pilnować mnie :biggrin:

spoko co do Guliwera to czytałem już o 12 będę w sobote

no i Daniel mam nadzieje że też?

tylko teraz zamówić jakiegoś szamana trzeba żeby pogode na weekend zrobił ładną

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu a to odmiana, a wiesz juz ze bedziesz na pewno

cos tam z obrona pracy miales, jake bym sie spoznial w sobote

to poczekajcie na mnie, ja tym razem plecak zabieram

wiec.... :( ....moga byc opoznienia

 

aa no i pogode juz zamowilem

wiec spoko :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alex Chyba z ta miejscowoscia to cos nie tak Władysławowo jest nad Morzem a gdzie Turek i do tego Grudziac cos nie tak.Ladna zagadka.

Lukasz i juz cos wiesz czy jedziesz na noc czy tylko na sobote?

 

Juz wszystko wiem i mi sie wyjasnilo gdzie ten zlot nawet nie wiedziałem ze tyle jest w Polsce takich samych miasteczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danny,

Wladyslawow nie Wladyslawowo :icon_question:

i nie kolo Grudziadza tylko Turka :icon_question:

a teraz to juz sam nie wiem gdzie trafie 26ego...chyba zrobie sobie niespodzianke, a moze i tu i tu ??

kto to wie...

 

Pozdrowienia,

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak dla mnie to jeszcze lepiej ze ta Wladyslawow kolo Torku bo to nasze rejony.

Władysławowo znam jak wlasne miasto bo jezdzie tam na wakacje od 20 juz lat co roku wiec czuje sie jak u siebie w Władysławowie. No trzeba bedzie sie teraz powaznie zastanowic i moze tez sie wybrac 26 Turku.

Jest ktos chetny na spodkanie 26?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

za tym linkiem jest plakat o imprezie w okolicy Turku http://www.raymund60.motur.pl/articles.php?cat_id=8

to strona znakomitego motórzysty :eek: , mojego przyjaciela z wojska...polecam.

Pozdrowienia,

Alex

p.s. wszystko mozna obgadac w przyszlym tygodniu...ja juz mam zabukowana sobote na jezdzenie - nie ma zmiluj..

 

Witam,

Powoli czas zbierac ekipe do Wladyslawowa-Brudzewa...kto sie pisze na maly wypad (1-no dniowy), mozna pozniej zaliczyc Grudziadz czemu nie (!). Jesli ktos chetny to piszcie - sa pytania jak jedziemy i czy nie moga dolaczyc inni..

Pozdrowienia,

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...