Skocz do zawartości

Włocławek na 2oo


Alex_kr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Megez szacunek dla was oboje bo wiem cos na ten temat bo sam tez często jeżdżę w orzeszku i wiem jak jest w trasie jak jest zimno czy jak pada, dlatego trzeba mieć zawsze jakiś jeszcze kask na zimniejsze dni a jak nie to kominiarkę tez jest o wiele cieplej.

 

Tak samo tyczy się ubioru skórzanego na zimno tez się nie nadaje lepsze sa wtedy goreteksy. Trzeba będzie sobie cos sprawić bo to chyba mój już ostatni sezon tego stroju co jeżdżę obecnie bo powoli zaczyna nawalać i czas zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

dzięki wielkie za kolejny miły wypad

co prawda pogoda nie pomagała nam dziś ale trzeba być twardym :icon_mrgreen:

bo już niedługo wcale sobie nie pojeździmy ;)

ale narazie jak to mówił Remo-w następną niedziele będzie 20 stopni :smile:

tylko zapomniał dodać czy na + czy na - :flesje:

 

Paveire i pawel125 miło było was poznać i do następnego razu

to co za tydzień Sierpc czy Kruszwica :lalag: ?

 

Pzdr.

Edytowane przez igner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez dziekuje. Bylo milo, szkoda ze dla mnie tak krotko. Jezeli nie uda mi sie wyrwac za tydzien, to mam nadzieje, ze chociaz spotkamy sie gdzies przy piwku, abo jakims innym wynalazku zimowa pora, dopoki wiosna nie nadejdzie. Bede sledzil ten dzial. Wielkie pozdro.

paveire

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mielismy jechac do miejscowosci na K i w niej bylismy.Pogoda nie byla zla oby za tydzien byla taka sama podobno idzie ocieplenie i wtedy bede naciskal na Kruszwice (a moze Sierpc bo tam nie bylem) mam niedosyt kilometrow.Slowa uznania dla Pawla na crosie przyjechal spory kawalek zeby z nami pojechac, mam nadzieje ze jest zadowolony i jeszcze przyjedzie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coraz już ciekawiej się robi w tym Włocławku. Dzięki wszystkim za wypad w niedziele i do następnego razu.

Mam nadzieje ze już jak odstawimy motocykle do snu zimowego nadal się będziemy spotykać np. na piwku. Może jakieś propozycje loku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie-zaczynamy może już powoli konkurs na miejsce spotkań zimowych

wymogi:

piwko-dobre i tanie :crossy:

coś na ząb przy dłuższych imprezach

no i w miarę spokojny lokal a zarazem taki żebyśmy się wszyscy zmieścili

dawać propozycje

 

jedna od Wojtka jak pamiętam to Gwiezdne Wrota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...