Skocz do zawartości

Włocławek na 2oo


Alex_kr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam cała niedziele wolna ale jak mi się uda do 16 wrócić w sobotę z Torunia to tez do was dołączę. W razie co mam do was tel. wiec będę dzwonił i was szukał w sobotę.

Z drugiej strony sezon się dopiero rozpoczyna :icon_twisted: wiec będzie na pewno nie jedna jeszcze okazja się spotkać i pogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nareszcie spokojnie moge usiasc przy biurku...mozecie nie wierzyc, ale dopiero teraz na dobre jestem w domu..Milo bylo sie z Wami spotkac, polansowac po pl. Wolnosci no i kawka 1sza klasa...trzeba to powtorzyc. szkoda, ze nie dolacze do Was jutro. Ale co sie odwlecze to nie uciecze..1sze lody przelamane.

Pozdrowienia,

Alex

p.s. o 18.40 bylem w toruniu..

mam nadzieje, ze nie nadzieliscie sie na niebieskich kolegow..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

no Ciebie też było miło poznać

my dotarliśmy wszyscy spokojnie

przy wjeździe do Włocławka niebiescy mieli juz kogoś także nam się upiekło :)

 

Jutro ponowne spotkanie 15:30 koło Guliwera

Ma być trochę ludzi

a mnie chyba jutro też nie będzie :rolleyes:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

I cały dzien dzisiaj pada szkoda bo to ostatni dzien dlugiego weekendu i mozna bylo by posmigac a ty klapa.

A tak w ogole potrzebowałbym narzynki M11 x1,25 jesli ktos by mial z checia bym porzyczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Z Bydgoszczy ogladalem :) niestety nie udalo mi sie zarejestrowac na forum Virago i podziekowac za wspolnego 1eszgo maja - niniejszym Dziekuje :icon_razz:

dzisiaj pogoda nie najlepsza chociaz jechalem dzis do Lodzi i "nazad" (niestety samochodem) i motorki widzialem :biggrin: ale ciasno bylo jak cholera.

Zbyszek a jak w Ostrodzie bylo ? nie zarejestrowalem, ze tam jedziecie..gdybym wiedzial podjechalbym w sobote..bylem w Brodnicy...

Pozdrowienia,

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

forum nareszcie działa i nareszcie mamy gdzie plotkowac hehe :)

w Bydgoszczy spoko otwarcie-dużo więcej moto niż rok temu tylko pogoda lipna i wszyscy zaraz się pozmywali

Postaram się też później dorzucić linka do fotek

Ja zostałem w Bydgoszczy na noc i się rozgrzewałem :) a później dojrzewałem jak pomidor nad jeziorkiem i byłem poza zasiegiem do końca tygodnia :)

 

Zbyszek słyszałem że masz podobno jakiś plan żeby w Guliwerze zamonotwać jakąś tablice czy cuś i wrzucać info o jakiś spotkaniach, zlotach itp.- dobry pomysł trzeba go przedyskutować w szerszym gronie

 

Pozdrawiam no i do zobaczenia na :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wrocilem po krotkiej nieobecnosci. pogoda nie najlepsza, ale nie wytrzymalem i po 3 dniach wsiadlem na motorek...SUPER, troche mnie zmoczylo ale bylo ok ! Co jest w tym Guliwerze ? przyznajcie sie, ktorego to knajpa ? He ? :banghead:

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda na razie nie zacheca do jazdy motocyklem.A co tyczy sie Guliwera to knajpa znajduje sie przy trasie i ma duzy parkn a takze serwuje dobre Kebaby :banghead:

Tak wogole jesli jest taka pogoda to moze spodkamy sie na piwko bez motocykli co wy na to? :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...