Skocz do zawartości

Włocławek na 2oo


Alex_kr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

to co Alex do Inowrocławia jedziesz na zlocik??

pogoda według prognoz ma się poprawiać i w weekend ma byc już ok

przyjedz z chęcią obejrzę Twój nowy nabytek i wypiję jego zdrowie ;) :(

Ja z plecaczkiem jade w piątek popołudniu!kto chętny??

 

a w ogóle to cisza w temacie masakryczna-tylko nas trzech jest z Włocławka lub się z nim utożsamia na forum??

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Iqner z checia wielka...plan mam chytry w piatek moja szanowna malzonka ma wychodne...dlatego moja jest sobota (!) i plan wyglada tak, ze nie moge sie powstrzymac i chcialbym zaliczyc Inowroclaw..i Zbiczno w drugiej czesci...nie wiem czy sie uda zobaczymy. Spotkamy sie napewno jesli planujesz byc Na Soli od piatku bede Was szukal.. Jedno moze mnie od tego odwiesc - moje starsze dziecko jest na obozie harcerskim w Gorach Swietokrzyskich jesli Aska (moja zona) sie zdecyduje na maraton na 2oo jedziemy do harcerzy. Ale szanse na to male..Mowiac krotko bede Was wygladal w Inie :)

 

Pozdrawiam,

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

pojawily sie nowe informacje i pomysly...nie wiem czy od rana w sobote nie wybiore sie w pare motorkow na Grunwald - w koncu rocznica...do tego moja druga polowa zapowiedziala sie na ten piknik historyczny nie sposob odmowic malzonce...moze ktos z Was sie zdecyduje ?? w drodze powrotnej planuje wjazd do Zbiczna...:P

 

Pozdrawiam,

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Do kiedy jestes na Soli ? Moze uda mi sie podjechac w sobote, ale wieczorkiem...jutro praca :icon_mrgreen:

 

Pozdrawiam,

Alex

 

Witam,

melduje sie po powrocie z Ina...na Soli bylem Was nie widzialem - moze jutro bede mial wiecej szczescia...? Iqner dzwonielm do Ciebie z 10 razy...:) nie udalo mi sie dodzwonic...

 

Pozdrowienia,

Alex

 

jutro startujemy na Grunwald...zbiorka w Brodnicy o 9.30-10.00 na rynku jesli macie ochote dolaczcie...

 

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

ale wyszła lipa Alex :wink:

pisałeś że będziesz w sobote

a ja byłem w rozterce pogodowej-dziś jechać czy nie dziś

no i zdecydowałem że jedziemy jutro ze znajomymi

a na domiar złego zapomniałem napisać tego na forum i zapomniałem telefonu także nie miałeś prawa się dodzownić :D -piątek 13-tego chyba wyszedł- dziś miałem wszystko jakoś pod górke

 

sorry że tak wyszło jutro koło 12 będe już w Ino- i jade prosto na parade-później dokuje na polu i baluje

także jak będziesz miał ochote jutro podjechać do wal śmiało-jutro już nie zawiode

sorry że tak wyszło :flesje:

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iqner,

 

no co Ty - nic sie nie stalo zrobilem pare kilmetrow i poznalem kilku nowych ludzi...i o to chodzi :wink: zobacze czy uda mi sie jutro po poludniu dojechac do Was...po Grunwaldzie nie wiem czy dojade :flesje:

 

Pozdrawiam,

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...