Skocz do zawartości

Włocławek na 2oo


Alex_kr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście że wszystko przed nami, może to za wcześnie ale proponuję rozpatrzeć termin 17-19 sierpień Moto Party w Pieckach. Jest to 15km od Bydgoszczy w kierunku Inowrocław.

Polecam.

P.S. Temat podała Kasia z Pawłem z Bydgoszczy.

//www.motoparty.bydgoszcz.pl/

Edytowane przez r+z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zlocik w Wenecji super!

sprzety pierwsza klasa!

nie widziałem jeszcze nigdy tylu tak wypasionych motorkow w jednym miejscu

Koncerty super, atmosfera też

mały minus za śniadania a raczej ich mikroskopijne wydanie

 

Daniel szkoda że nie mogeś zostać w sobote ale są rzeczy ważniejsze :crossy:

szkoda bo przyjechali moi znajomi jeszcze w sobote i było tez ciekawie :icon_mrgreen:

 

a ja w niedziele po zlocie niczym cień samego siebie wróciłem do domciu i szybkie ogarniecie i na grilla i poprawka z rozrywki :banghead:

i dzis dopiero do siebie dochodze

pierdziele nie pije do nastepnego zlotu :wink:

 

Pzdr.

 

Zbyszek a co do motoparty to jest one w moim kalendarzu już od miesiaca :banghead:

ale przed tym zlotem jest jeszcze coś ciekawego otoż Inowrocław i Zlot na Soli

w dniach 13-15 lipca!

Byłem tam w tamtym roku i było naprawde fajnie i też w tym roku raczej sie na ten zlocik pisze z moim plecaczkiem

Edytowane przez igner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi dzisiaj o 9 rano urodziła się córeczka ma na imię Łucja. Wieczorem będę miał zdjęcia. Z żoną i córeczką wszystko w porządku. Wazy 3 kg i długość 53 cm wiec jestem już w gronie tatusiów. :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danny,

GRATULACJE CHOPIE tos sie spisal !!! ;-) nastepna dziewczyna...co sie dzieje...Dobrze, ze z dziewczynami wszystko OK! teraz masz chwile na uwicie do konca gniazdka :) powodzenia...

 

Pozdrawiam,

Alex

 

a na sole warto pojechac..tez bylem rok temu ale tylko na kilka godzin.

 

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

niestety w sobote rodzina zagospodarowala moj czas...nie moge podskakiwac bo nastepny weeekend to zlot BMW w Lapinie..ale myslami bede z Wami. Zyczenia juz zlozylem..a w bydzi bede dzisiaj popoludniem na kartodromie...

 

Pozdrowienia,

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

no Daniel można by powiedzieć że podobna jak dwie krople wody :D

powodzenia chopie ochłoń trochę z wrażenia i naciesz się swoją małą to kiedyś kiedyś jak będziesz miał czas to wyskoczymy na malutkie piwko :D żebym chociaż mógł Ci osobiście pogratulować :)

 

Pzdr.

 

a no i imie wprost cudowne Łucja tak bliźniaczo podobne do Łukasz :D bardzo dobry wybór Daniel :lalag:

Edytowane przez igner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za ciepłe słowa. Córeczka jest słodka ale trzeba jej poświęcać sporo czasu wiec ja mogę być na razie wyłączony z zycia motocyklowego :clap: choć będę śledził co się dzieje na forum. Najważniejsze ze Mamusia i córeczka sa zdrowe. :icon_mrgreen: Jeszcze raz dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...