Skocz do zawartości

Włocławek na 2oo


Alex_kr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na ślubie było ze 25 motorków, małe spotkanko. Ze znajomych to był Marian, Kuba, Michał, itd...

Małe palonko gumy trochę jazdy na jednym kole i paradka z przejazdami na czerwonych światłach bo oczywiście nikt nie rozbił naszej kolumny, ogólnie wszystko wporzo, bez żadnych strat.

 

Za tydzień w sobotę o 10:00, czekam na chętnych, na wyjazd do Piecyk pod Bydgoszczą. Zbiórka pod Guliwerem.

 

Wiadomość dla Jędruli i Lodka: Guliwer to taka knajpka na trasie wylotowej do Torunia. Usytuowana jest po prawo przy drugiej kładce dla pieszych, na przeciwko "Biedronki", jak nie znajdziecie to dzwoncie do mnie.

 

3m myślę że do Bydgoszczy powinniśmy dojechać na 12:00. Może spotkamy się na tej stacji paliw "Jeta" co wtedy na zlocie w Bydzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o w morde :D :icon_biggrin: :notworthy: :notworthy:

ale jazda, dopiero odprawilem bzyka

a on przegladal forum u mnie

i ten post wyzej to oczywiscie ja napisalem

bo bzyk sie nie wylogowal :notworthy: :icon_eek:

 

wiec czekam pod obi w sobote kolo 12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

lekki offline z mojej strony był więc przepraszam

 

co do Piecek to ja nie dam rady

poprostu nie mam kasy a muszę oszczędzać bo w ostatni tydzień sierpnia jest zlocik na którym już muszę być na 10000%

 

ale przyjade chociaż pod Guliwera i przywitam się z wszystkimi odchodzącymi którzy będą mieć tam zbiórke i chociaż kawałek was odprowadzę i pomacham i będę życzył dobrej zabawy :notworthy:

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VY i kjujik jak sadze dołączą we Włocławku :icon_twisted:

Zatem będzie się dziczeć :icon_mrgreen:

 

Pozdrawiam

Kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec jak bedziesz jechal przez ten wloclawek i jechal

Odchodzi się od ulic we Włocławku :biggrin: :buttrock: :clap:

3m wie jaki mam hardkor z utwardzeniem przodu więc ... mam nadzieje ze przezyje tę trasę.

Wielka kupa dla odpowiedzialnych za stan nawierzchni w tym pieknym miescie :wink: :wink:

 

Pozdrawiam

Kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_mrgreen: :icon_mrgreen: a we wloclawku pare nierownosci jest

nie wspomne o dwupasmowej wylotowce :biggrin:

 

jeszcze nic nie zrobiles z zawieszeniem??

Czekam na wydechy, okazyjnie kupiłem blank nowe i jak przyjdą będę grzebać przy tym i owym - tymczasem pełen hardkor :banghead:

A za dziury w wylotówce z Włocławka to drogowców za jajca trzaby obwiesić :banghead: :banghead:

 

Pozdrawiam

Kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

widzę że włocławski odcinek "1" jest już znany w całej Polsce

a nie dziwi nie dziwi ale niestety nie ma sie czym chwalić :icon_razz:

 

jak trafić?

przejeżdżacie prawie całe miasto-ciągle jadąc prosto ze znakami na Gdańsk i Toruń

 

Bar Guliwer jest po prawej stronie,na wysokości drugiej kłatki nadziemnej

i naprzeciwko(lepiej widocznego z daleka) marketu Biedronka

 

będzie widać na parkingu parkujące moto

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...