Skocz do zawartości

Włocławek na 2oo


Alex_kr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I tylko ja wybieram sie z Włocławka do Turku czy jest jeszcze ktos chetny bo jesli tak to trzeba ustalic o ktorej wyjazd?

 

Lukasz a ty zakuwaj na ten egzamin. A pogoda kusi do jazdy :banghead: Jak zdasz czekam na smsa z wynikiem i godzina spodkania na opicie :buttrock: Oczywiscie zartowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danny,

a moze dolaczysz do nas w lipnie...spotkanie o 11.oo vis'vis kina Nawojka..

Alex

 

B@rtek,

Wszelkie znaki na ziemi i niebie mowia, ze bedziemy w koscielcu ok. godz. 13.oo-13.30 moze sie to zmienic po trasie..jakby co bede dzwonic. patrzylem na GPmape i po zjezdzie na droge 470 jest knajpa "pod dylizansem" tam mozemy sie umowic..

Co Ty na to ?

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B@rtek,

Wszelkie znaki na ziemi i niebie mowia, ze bedziemy w koscielcu ok. godz. 13.oo-13.30 moze sie to zmienic po trasie..jakby co bede dzwonic. patrzylem na GPmape i po zjezdzie na droge 470 jest knajpa "pod dylizansem" tam mozemy sie umowic..

Co Ty na to ?

Alex

Alex, a nie wybieracie się do Władysławowa na mszę?

Ok możemy to możemy się spotkać pod tą knajpą :banghead:

Telefony mamy, więc jak coś to będziemy w kontakcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieramy sie... ale nie wiem czy damy rade...za duzo mamy przystankow po drodze...towarzystwo bedzie sie zbierac - wiadomo jak to jest ten siusiu, ten musi tankowac a czas leci i pozniej wstyd. Jakbysmy sie nie spotkali w koscielcu jezdze czerwona "biedrona" nr rej. CT 1543

 

Pozdrawiam,

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieramy sie... ale nie wiem czy damy rade...za duzo mamy przystankow po drodze...towarzystwo bedzie sie zbierac - wiadomo jak to jest ten siusiu, ten musi tankowac a czas leci i pozniej wstyd. Jakbysmy sie nie spotkali w koscielcu jezdze czerwona "biedrona" nr rej. CT 1543

 

Pozdrawiam,

Alex

U mnie też problemy są, bo nie możemy się zgadać z grupą :biggrin:

2 kończy pracę o 14, a reszta chce znowu jechać wcześniej, żeby zdążyć na mszę :biggrin:

Będę wiedział wieczorem co i jak :biggrin:

Ja jeżdzę takim szarym fazerem nr rej. PN 0355

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alex dzieki za propozycje przyjazdu po mnie do Włocławka ale dzisiaj moja zonke cos pobolewa brzuszek wiec pewnie juto zostane z nia w domku ale jakby co to bede dzwonil i moze spodkamy sie juz w Turku. Jeszcze raz dzieki za propozycje ale co zrobic sila wyzsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie!

to co pozostaje mi tylko życzyć wam dobrej zabawy na zlociku!

Alex zdasz relacje później co mnie omineło

 

a Ty Daniel siedz przy żonce lepiej dziś może Cie potrzebować a na zloty to zdążysz jeszcze pojeździć i za jakiś czas nawet we trójke :flesje:

 

musisz od małego dzieciaka urabiać żeby się wdał w tatusia :icon_question:

 

a ja chłopaki od 5 rano dziś zakuwam jeszcze - nie ma lekko nie ma :D

 

POzdrawiam i dozobaczenia :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za wsparcie.Tak chciałem pojechac z wami,spodkac sie pogadac ale jednak musze zostac w domku. Treaz dla mnie jawazniejszy jest dziecko wiec wybaczcie jeszcze raz. Na pewno osoby ktore maja juz potomkow mnie zrozumieja.Jeszcze raz dzieki chlopaki za wsparcie. Mam nadzieje ze jak nie w tym sezonie to juz w nastemnym wszystko sobie odbije zwami.Tak wogole to ciesze sie ze tworzy sie grupa zwartych ludzi z ktorymi mozna pogadac a takze wybrać sie gdzies zawsze razem. My motocyklisci to jedna rodzina i musimy sie trzymac razem :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Juz jestem w domu...Bylo swietnie.. Bylem na paru zlotach ale organizacja tego na 5 z PLUSEM...udalo im sie ! Towarzystwo, atrakcje, obstawa wszystko na miejscu..bylo 240 motorkow.Jak uda mi sie od Raymunda wyciagnac zdjecia - zamieszcze :icon_question:

Mam nadzieje, Danny, ze z malenstwem i zona wszystko OK! Iqner i z Twoim egzaminem.. :lapad::):)

Pozdrowienia,

Alex

 

Danny a zlotow bedzie jeszcze od groma...pewnie na ktorys kolejny pojedziesz z podrosnietym juz maluchem ;)

 

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...