Skocz do zawartości

Włocławek na 2oo


Alex_kr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj w pracy slyszałem ze podobno ma byc jakis zlocik czy spodkanie motocyklistow 2 Czerwca w Brzesciu Kujawskim moze cos slyszelisie na ten temat?

A ja dzisiaj obnirzylem swojego Intrudera o jakies 4 centymetry i od razu wyglada lepiej bo nie ma juz takiej wielkiej przerwy miedzy blotnikiem a tylnim kolem.Przerwa zostala minimalna :flesje: i prowadzenie sie poprawilo a takze troche sie utwardzilo zawieszenie.Tak sie troche pochwaliłem a co mi tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

nie słyszałem nic Daniel o tym spotkaniu w Brześciu ale trzeba rozwinąć ten temat-jeśli to prawda to czemu nie :notworthy: ???

 

to mówisz że dalej robisz customa z moto- i za to Ci gratulacje :flesje: bo masz sie czym chwalić a ja nie omieszkam obejrzeć to na żywo

 

Dzisiaj tak spontanicznie pokręciłem się po mieście trochę- właśnie wróciłem

pogoda wyśmienita

 

Pozdrawiam

Edytowane przez igner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek,

Jeszcze nie ustalalismy, czesc grupy sie wykrusza - jada w inne strony..wszystko jest do dogadania na 80% bedziemy leciec przez Koscielec..a wczesniej Kolo.

 

Pozdrowienia,

Alex

 

Panowie jak z Wloclawkiem ?

 

Kto jedzie na Brudzew ? Proponuje zbiorke o 10.oo - moze Guliwer ?

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mariusz ja w sobote mam obrone pracy inżynierskiej jak nie pamietasz :crossy: wiec ja w sobote będę się pocił z nerwów ale jak już zdam to :clap: :biggrin: :biggrin: wytrzezwieje i :biggrin: :buttrock: całe wakacje :notworthy:

 

także ja Panowie nie dam rady w sobote

Alex nie wiem jak inni z Włocławka- niech zajrzą i się zdeklarują sami

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz powodzenia w sobote bede trzymal kciuki i oczywiscie po zdanym egazminie trzeba bedzie to opic.

Alex na dzisiejszy dzien jade do Turku, ale jak wiesz moja żonka jest juz w 36 tygodniu ciazy i jutro mamy wizyte u lekarza. Jesli wszystko bedzie ok to jade ale jesli nie to bede musial zostac w domu i zajc sie żona wiec wszystko sie roztrzygnie na dniach. Jesli chcesz to mozesz sie umowic z kim innym a ja do was dolacze w Turku albo gdzies na trasie.Sory za klopoty ale co zrobic dziecko jest teraz najwazniejsze. Odbije sobie wszystko w nastemnym sezonie a moze jeszcze w tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danny,

Spoko maluch najwazniejszy...(za becikowe bedziesz mial na paliwo :D) - jesli bedzie trzeba pojedziemy pod szpital na Wienieckiej i zaspiewamy malutkiej/emu cos motocyklowego - hahaaa...

Trzymam kciuki za szczesliwe narodziny - a jesli dolaczysz bedzie milo.

Ja bym zostal przy zonce..

 

Pozdrowienia,

Alex

 

Iqner,

Powodzenia (tylko nie dziekuj) bedzie co opijac :D)

 

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem juz po wizycie z małonka u lekarza wszystko w porzadku wiec jak mi nic nie wypadnie naglego to jade. Alex macie juz moze spredzyzowana trase bo nie wiem jak jedziesz i gdzie bedzie mozna wrazie cie spodkac na trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danny,

Nie namawiam na wyjazd wiem jak czeka sie na dzidziusia (mam dwie sztuki :icon_twisted:)...ale jesli jestes zdecydowany to plan w skrocie jest taki:

trasa od rana:

1.Torun samotnie.

2. Lipno dolacza RychuBMW byc moze jeszcze ktos.

3. Plock dolacza Magda - corka Ryska byc moze z kolega oraz Waclaw z Sulejowka.

4. Wloclawek - Rychu zapowiedzial dolaczenie 2 motorkow z Wloclawka.

5. Koscielec dolacza kolega z Konina Bartek (jestesmy na telefon).

6. Chyba juz dalej Turek - dolacza Raymund60.

7. Wszyscy w razem na Wladyslawow - msza swieta (!) zeby nie bylo w intencji udanych plonow.

8. Brudzew...

9. czas wolny

10. Powroty (wracam na nocke do domu) - czyli dla mnie Torun.

 

Godzina rannego startu jeszcze w trakcie ustalania..

proponuje zdzwonienie sie w piatek (moj numer w profilu)

badz gg moj gg: 234064 jestem na niewidocznym..pisz jak bede w sieci odpowiem..

 

Pozdrowienia,

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...