Skocz do zawartości

Leszno-motocykl vs auto


RudyXJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a co jest w tym najlepsze ?? - odpowiedz jest prosta ! Komentarze

 

 

jeżeli jechał 70km/h (bo tak tam mozna), jezeli się nie wpychał, jeżeli nie szrzował na jednym kółku to owszem - współczuję ale jeżeli zapiep...ł 100km/h, szedł z pełna brawurą to nie wiem jak było. Może kierowca bmw go niezauważył i co? cwaniaczki na 2 kółkach. Szkoda mi sygnalizatora. Swoja drogą kierowcy z rej. PKS jeżdżą fatanie - ci na motorach takze

 

 

 

Na pewno motocyklista jechał tak szybko, że kierowca BMW nie miał szans go dostrzec. Jeżdżą jak wariaci. Ledwo zrobi się ciepło to popisówa.

 

 

Ale też prawdą jest, że większość motocyklistów jeździ jak szaleńcy, narażając nas na niebezpieczeństwo. W tym roku widziałam tylko szalonych motocyklistów. Jeździli bardzo szybko. Wiosna uderzyła im do głow. No i proszę, już pierwszy z nich w coś uderzył. Jak się nie ma osłony, to należy choć trochę myśleć. < ee jaka osłona ?

 

 

po przeczytaniu paru wyłączyłem a dajcie spokój śmiech na sali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co jest w tym najlepsze ?? - odpowiedz jest prosta ! Komentarze

jeżeli jechał 70km/h (bo tak tam mozna), jezeli się nie wpychał, jeżeli nie szrzował na jednym kółku to owszem - współczuję ale jeżeli zapiep...ł 100km/h, szedł z pełna brawurą to nie wiem jak było. Może kierowca bmw go niezauważył i co? cwaniaczki na 2 kółkach. Szkoda mi sygnalizatora. Swoja drogą kierowcy z rej. PKS jeżdżą fatanie - ci na motorach takze

Na pewno motocyklista jechał tak szybko, że kierowca BMW nie miał szans go dostrzec. Jeżdżą jak wariaci. Ledwo zrobi się ciepło to popisówa.

Ale też prawdą jest, że większość motocyklistów jeździ jak szaleńcy, narażając nas na niebezpieczeństwo. W tym roku widziałam tylko szalonych motocyklistów. Jeździli bardzo szybko. Wiosna uderzyła im do głow. No i proszę, już pierwszy z nich w coś uderzył. Jak się nie ma osłony, to należy choć trochę myśleć. < ee jaka osłona ?

po przeczytaniu paru wyłączyłem a dajcie spokój śmiech na sali

Sorki ale dla mnie to co napisałeś.....................

 

to po prostu pier*********isz bzdury...........

 

jeszcze zapomniałeś dopisać ,że napewno jechał 200 na godzine...

 

jasnowidz nam sie trafił..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ale dla mnie to co napisałeś.....................

 

to po prostu pier*********isz bzdury...........

 

jeszcze zapomniałeś dopisać ,że napewno jechał 200 na godzine...

 

jasnowidz nam sie trafił..

 

 

kolega chyba przytoczył komentarze ponizej artykułu , wiec ni ema sie co spinać nowy011.

 

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytale kilka koentarzy i................... szkoda slow

a kolega Szpanerq tylko zacytowal kilka co "ladniejszych" z nich wiec "nowy011" nie spinaj sie tak tylko nastepnym razem zaglebij sie w temat a dopiero pozniej oceniaj

 

a apropos sytuacji - jedno co mi przychodzi do glowy

JESZCZE WIEKSZA UWAGA I JESZCZE mNIEJSZE ZAUFANIE DO INNYCH UCZESTNIKOW RUCHU DROGOWEGO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...