Skocz do zawartości

Nowy Bandit 1250


Rekomendowane odpowiedzi

Nie dosc ze jezdzacy to i piszacy inaczej :D Napisalbys ze dwa zdania choc zakladajac temat bo trudno sie ludziskom pokapowac w sensie potrzebnych Ci informacji :D Z tego co sie orientuje to Klaudiusz baaaaardzo chcialby sie w tym temacie wypowiedziec....

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dosc ze jezdzacy to i piszacy inaczej :clap: Napisalbys ze dwa zdania choc zakladajac temat bo trudno sie ludziskom pokapowac w sensie potrzebnych Ci informacji :D Z tego co sie orientuje to Klaudiusz baaaaardzo chcialby sie w tym temacie wypowiedziec....

:D

No dobrze. Nie jestem zwolennikiem ścigaczy ani też chopperów. Lubię wygodną pozycję ale również dużą prędkość i niezłego kopa. Stąd zainteresowanie nakedami, ale koniecznie z ochroną od wiatru. Chcę się przesiąść z CBF600 na coś wiekszego. Testowałem CBF 1000 - prowadzi się cudownie, wydaje sie mniejszy i lżejszy od 600 mimo że tak nie jest. Natomiast wygląd nie zachwyca. Nowy Bandit znacznie bardziej mi się podoba a i parametry ma słuszne. Jedynie nie wiem jak na nim się siedzi, jak chodzi skrzynia itp. A może coś innego, np. Tiger 1050? Tylko że już kasa inna, podobnie jest z resztą europejczyków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Banditów to zapraszam do tematu

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=64737

 

Ja też śmigałem na CBF 600 i wszystko fajnie ale jakoś za mały na mnie był. Myslałem o CBF 1000 ale jakoś nie przekonała mnie, głównie przez tą cholerne boczne plastki - kolana mi sie nie mieściły (wysoki jestem). Myslałem o CBR 1100 XX lub VFR ale cena odstrasza. W końcu zdecydowałem sie na dużego Bandyte. Jutro lub w Piątek odbieram więc dam znać co i jak. Nie ukrywam że głównym kryterium wyboru była cena. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam że głównym kryterium wyboru była cena. buttrock.gif

Głównym kryterium było to że Bandit to Bandit ...klasyka gatunku ;)

No i wszystkie niegrzeczne dziewczyny lubią Bandziorków ;) :D :D

Ja mam tego naj naj Bandita 1200 S....olejaki rulez

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No i od miesiąca mam, nawinołem już ponad 3000 km i co moge powiedzieć:

 

JEST KURDE BOSKO

 

1. SPALANIE - oscyluje w granicach 7 literków w mieście do 5,3 literków w trasie.

2. SILNIK - dla mnie niesamowity, ciągnie od dołu jak szalony, czy na 6-tce czy na 3-ce.

3. OPONKI - seryjne do wymiany, podobno lepsze od poprzednich ale nie ufam im.

4. KOMFORT - pozycja wygodna, ochrona przed wiatrem dostateczna ale chyba szybka wyższa zostanie zakupiona, przebiegi dzienne 500-600 km bez problemu i dupsko nie boli.

5. ZAWIESZENIE - tak jak wszyscy twierdzą przód niestety za mięki i czasami dobija.

6. HAMULCE - hamulce dobre, ABS dziala bez zarzutu

 

To tyle narazie.

 

Kilka fotek: http://www.bikepics.com/members/klaudiusz76/07gsf1200/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...