Skocz do zawartości

hamulec w mbx


krystian14l
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek wyciągnij tłoczki z zacisku i je dokladnie wyczyść mozna je poprostu umyć dokładnie albo wypolerować bardzo drobnym papierem ściernym to samo należy zrobic z zaciskiem. Nie zapomnij też o wymianie płynu hamulcowego bo stary może byc już w kiepskim stanie i zawierać zanieczyszczenia przez które szwankował ci hamulec.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki. Mam jeszcze jedno pytanie, jak jest pużniej z odpowietrzeniem układu hamulcowego?? podobno jest trudno?? A jeszcze chciałem dodac ze to sie dzieje po ostatniej mojej wywrotce wywaliłem sie (na zakrecie był piasek na asfalcie :icon_mrgreen:) wstałem podniosłem moto i... pozbierałem sie wsiadłem na moto odpaliłem i niemogłem ruszyc 6rpm i powoli sie toszył zsiadłem z moto i zauwarzyłem ze koło jest zablokowane srubokretem rozwarłem klocki i pojechałem do domu uzywajac tylniego hamula

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SORY ZA OT

Edytowane przez krystian14l
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc nie będe zaczynał new tematu tlyko napisze tu , Gdzie kupie Klocki hamulcowe do MBX'a ?

 

Pozdro's

:banghead:

 

 

Chyba najlepiej w jakimś sklepie internatowym larsson lub cos w tym sylu. A najlepiej poszukaj na forum bo tematow ze sklepami bylo sporo...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc nie będe zaczynał new tematu tlyko napisze tu , Gdzie kupie Klocki hamulcowe do MBX'a ?

 

Pozdro's

:icon_mrgreen:

 

 

w każdym sklepie motocyklowym, w Łodzi Goldy kosztują 50zł niezależnie od modelu motocykla i sklepu w którym się kupuje

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale podajci emi konkretne namiary np strony internetowe ;]

 

 

:lapad:

 

 

1. Naucz się pisać analfabeto

2. Podajcie mi - tak możesz odzywać sie do rodziców :lalag:

3. Google

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enduromaster, mzoesz jasniej przyblizyc mi to co pwoiedziales odnosnie "goldow"?

 

pzdr:)

 

 

chodzi o to że kupowałem goldy w 4 różnych sklepach na terenie Łodzi do różnych motocykli i wszędzie mieli po 50 zł za klocki na 1 zacisk

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...