Skocz do zawartości

Ile płynu chłodniczego?


Rekomendowane odpowiedzi

Wiatm

Tak jak w tutule chciałbym dowiedziećsię ile wchodzi płynu chłodniczego do CBR 600 F2 i czy dolewa sie go w zbiorniczku tym po prawej stronie pod siedzeniem? I jeszcze jedno pytanie do czego jest ten drugi mały zbiorniczek z okrągłą zakrętką?

Edytowane przez Black Angel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatm

Tak jak w tutule chciałbym dowiedziećsię ile wchodzi płynu chłodniczego do CBR 600 F2 i czy dolewa sie go w zbiorniczku tym po prawej stronie pod siedzeniem? I jeszcze jedno pytanie do czego jest ten drugi mały zbiorniczek z okrągłą zakrętką?

 

czyli tak ile sie wlewa nie mam pojecia :crossy: ale po co Ci to skoro masz wskaźnik na pojemniku poziom musi być między MIN.a MAX. co do drugiego pytania jak sie nie myle jest to zbiorniczek od płynu hamulcowego na tył tam także jest poziom ktory musi się zawierać między MIN. a MAX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli chodzi o ten drugi zbiorniczek to tak myślałem, że od płyny hamulcowego. A jeśli chodzi o płyn chłodniczy to chiałem wiedzieć ile wchodzi bo nie wiem ile muszę kupić jak będę wymieniał. Muszę wymienić bo nie wiem jaki płyn wlał poprzedni właściciel o ile w ogóle płyn :flesje: A jeszcze dołącze takie małe pytanko off topic jak sie reguluje tylny amortyzator bo wiem ze powinna byc tam srubka no i faktycznie jest ale jeszzce na amortyzatorze jest kilka liczb chyba 7 i przypuszczam ze powinno sie to przekrecac ale nie moge tego zrobic moze ktos wie jak to dziala? (rocznik 1991)

Edytowane przez Black Angel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plynu w ukladzie chlodzenia jest 2.4l. Serwisowka zaleca mieszac 50/50 plynu do chlodnic aluminiowych niezamarzajacego z woda destylowa

 

...a do ustawienia tylnego amorka trzeba miec taki klucz z 'dziubkiem' i wtedy sie elegancko pokreca i regulujesz sobie wstepne napiecie sprezyny. Gdzies tam jest zaznaczony odnosnik do cyfr na skali ale to raczej ustawiasz pod siebie a nie na cyfry. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...