Skocz do zawartości

wybór kasku


Rekomendowane odpowiedzi

Ja w trakcie poszukiwania kasku z otwieraną szczęką (mam problem bo mam pociągłą twarz i kaski pasujące wewnątrz zwykle mają po zamknięciu niewiele lub wcale miejsca przed szczęką) trafiłem na kask zintegrowany firmy UVEX nowy model BOSS 525. Wrażenia organoleptyczne bardzo dobre wewnętrzne materiały bardzo dobre wysoka jakość wykonania. Bardzo wygodny, ciekawe dostępne malowania. Uważam że kask wart zainteresowania. Cena 830pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w trakcie poszukiwania kasku z otwieraną szczęką (mam problem bo mam pociągłą twarz i kaski pasujące wewnątrz zwykle mają po zamknięciu niewiele lub wcale miejsca przed szczęką)

 

Hmm, mam to samo :lalag: . Sporo miejsca na "brodę" zostaje w C2 Schubertha - jeśli cena Cię nie powala to warto się bliżej zainteresować. W miarę nieźle było mi także w Nolanie N102, ale czekam niecierpliwie gdzie by tu przymierzyć jego następcą N103

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądany przeze mnie egzemplarz N103 zdecydowanie gorzej wypadł od N102 których kilka już przymierzałem. W N102 poza tym że nie mogłem rozmiaru dopasować od mojej pociągłej facjaty to przyczepiłbym się tylko do uwierającego mnie zamka zapięcia paska, a po za tym wszystko grało. Jakość wykonania N102 bez zarzutu, dość wygodny, waga wydaje mi się standard dla tego typ kasku, zewnętrzna blenda ma zalety jak i wady. Bardzo ładnie wygląda i występuje w wielu wersjach kolorystycznych jaki i wielu grafikach.

 

Podsumowując N 103 wygląda jak N 102 bez blendy ( bo ma trzeszcząco -skrzypiącą ostro uciętą wewnątrz kasku, a wystarczyłoby jak w CABERGU wykończyć kawałkiem gumki).

Edytowane przez Kamilek665
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o angielskich kaskach Nitro? Ja akurat kupilem sobie jeta. Dobra cena, jakość tez nie najgorsza, wyjmowalny środek, pełny asortyment szyb... Widziałem, że integralne są też niczego sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o angielskich kaskach Nitro? Ja akurat kupilem sobie jeta. Dobra cena, jakość tez nie najgorsza, wyjmowalny środek, pełny asortyment szyb... Widziałem, że integralne są też niczego sobie.

 

 

nitro są tanie to fakt, ale ich jakość nie jest adekwatna do ceny, są jeszcze gorsze, wiem bo jestem nieszczęśliwym posiadaczem póki co

 

na początku wydają się w miarę, niby nie super ale nie jest źle jak na cenę, ale po czasie szybka zaczyna parować jak cholera bo deflektor z jakiegoś powodu przestaje działać i w ogóle w kasku robi się przeciąg, wieje wszędzie ale szybka i tak paruje, TRAGEDIA JAK DLA MNIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nitro są tanie to fakt, ale ich jakość nie jest adekwatna do ceny, są jeszcze gorsze, wiem bo jestem nieszczęśliwym posiadaczem póki co

 

na początku wydają się w miarę, niby nie super ale nie jest źle jak na cenę, ale po czasie szybka zaczyna parować jak cholera bo deflektor z jakiegoś powodu przestaje działać i w ogóle w kasku robi się przeciąg, wieje wszędzie ale szybka i tak paruje, TRAGEDIA JAK DLA MNIE

 

Potwierdzam, mam Nitro N311-V i bardzo paruje, choć wypadek przeżył (uratował mi głowę) to jednak planuję go zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...