Skocz do zawartości

Pytanie o moto


Rekomendowane odpowiedzi

witam!!

 

mam pytanko odnosnie tego motorku http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M382064 czy to jest 95 rok?? patrzylem na bikepics-ie i w rocznikach 94,95 i 96 nir bylo duzo znaczacych zmian(przynajmniej z wygladu) ten wydech troche mi nie pasuje jakis taki dziwny jest. Czy ten model w tych latach produkcji mial jakies wady? I czy wogole warto sie pchac w taki moto z tego roku wkonu ma juz 12 lat a to full, jesli tak to czy za 4500 oplaca sie go brac? Aha czy taki moto ma jakis papier legalnosci?

z gory dzieki za odpowiedzi

 

pozdrawiam Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oplaca sie w takie cos pchac czy lepiej dolozyc i kupic 99

no odpowiedź jest oczywista :banghead: zawsze lepiej mieć nowsze moto. Jednak jak miałbyś czekac za długo to moze nie ma sensu i lepiej kupić to na co Cię aktualnie stać :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian w Anonsach piątkowych jest YZ 125 z 96r., pisze, że w b.dobrym stanie za 3000 zł w Kielcach. Sam miałem ją jechać oglądać, ale na razie kupie DT, a jakiegoś fulla to może kiedys… Jak nie masz Anonsów to podam ci numer, zadzwoń i się wypytaj:0660-386-220.

 

PS. Sprzedałeś KMX-a, bo go ostatnio w Anonsach nie było, chyba, że tamten nie był twój?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian w Anonsach piątkowych jest YZ 125 z 96r., pisze, że w b.dobrym stanie za 3000 zł w Kielcach. Sam miałem ją jechać oglądać, ale na razie kupie DT, a jakiegoś fulla to może kiedys… Jak nie masz Anonsów to podam ci numer, zadzwoń i się wypytaj:0660-386-220.

 

PS. Sprzedałeś KMX-a, bo go ostatnio w Anonsach nie było, chyba, że tamten nie był twój?

 

 

ostatnio przez 2tyg. nie puszczalem ogloszen, bedzie ogloszenie we wtorek ale juz chyba po fakcie

 

P.S dzieki za info tej yz jutro zadzwonie zapytam sie co i jak :)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...