Skocz do zawartości

test drogowy R1,cbr,zx10,gsxr


Rekomendowane odpowiedzi

Wiertara zależy jak na to patrzeć Honda jest najlepiej prowadzacym sie motocyklem klasy 1000 ma doskonale hamulce, charakterystyka silnika jest najprzyjemniejsza dla uzytkownika i ma duzo wieksze przebiegi miedzy przegladami i innymi czynnosciami serwisowymi od innych sportow jednak odstaje troche pod wzgledem osiagow od konkurencji.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Damiano_2013
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny filmik, ale według mnie Fireblade nie jest najlepszy w klasie 1000...

 

 

Wiertara zależy jak na to patrzeć Honda jest najlepiej prowadzacym sie motocyklem klasy 1000 ma doskonale hamulce, charakterystyka silnika jest najprzyjemniejsza dla uzytkownika i ma duzo wieksze przebiegi miedzy przegladami i innymi czynnosciami serwisowymi od innych sportow jednak odstaje troche pod wzgledem osiagow od konkurencji.

 

Pozdrawiam

 

A skad mozesz to wiedziec , jezdziles kiedys choc jednym z nich ? :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skad mozesz to wiedziec , jezdziles kiedys choc jednym z nich ? ;)

 

 

To chyba oczywiste że nie ale czytałem wiele porównan i testów i w wiekszosci z nich do chodzili do takich w niosków wiec cos musi w tym być... a ja pisze tylko o tym co wyczytałem. Jesli cos żle napisałem to przepraszam i prosze o poprawke.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytac to jeszcze nie wszystko, warto sie czasami przejechac.

 

Jak weszla zmiana modelu Fireblade ( razem z R1 ) bylem na jazdach testowych. Prasa wspaniale opisala maszyny nie szczedzac komplementow i superlatyw. Zapomnieli albo ktos skteslil ( bo moglo sie na stronie nie miescic :icon_exclaim: ), dla jakiej grupy wiekowej ( no niby supersport wiadomo, ze dla mlodych , ambitnych, dynamicznych ) jest przeznaczony. po prostu mialem wrazenie, ze moze byc dla kazdego.

 

Zycie pokazalo co innego, jak sie ma 165 cm wzrostu i 70 kg wagi to zgadzam sie w 100 % Co prawda jezdza nimi nawet 70 letni dziadkowie. ja jednak stwierdzilem, ze to nie dla mnie i zdecydowalem sie na sportowa turystyke. I nie zaluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny filmik, ale według mnie Fireblade nie jest najlepszy w klasie 1000...

Że niby czemu?? Bo udaru niema, czy kolor nie taki?? Jeśli jesteś bardziej obeznany niż ci ludzie co je testowali, to idź i rób kariere jako tester :D

Bo moim zdaniem to ty niemasz pojęcia o idei tego wsółzawodnictwa. TEST DROGOWY jeśli to do Ciebie jeszcze nie dotarło.

 

A tor to zupełnie inna sprawa, na drodze liczy sie też humanitarność sprzętu, nie tylko osiągi. Co do filmiku to też was wkurzał ten techno podkład który zagłuszał wypowiedź?? Pozdr

Edytowane przez milosz-RR

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...