Skocz do zawartości

Żółw - gdzie przymierzyć w Wawie?


Rekomendowane odpowiedzi

Kto jeździ w Dainese Wave Air? Czy ktoś też ma problem, że żółw wyciera mu dziurę w plecach ostrym szwem? Rozmiar mam prawidłowo dobrany, ale jestem prawie że pokaleczony na plecach po 2 dniach jazdy.

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Różnica jest na poziomie ok. 40 zł. Dobry żółw to koszt 500-650 zł, więc to znikoma różnica. Miałem Dainese Wave, ale oddałem bo szew na żółwiu robił mi dziurę w plecach podczas jazdy torowej. Teraz mam Knox Aegis za ok. 520 zł i dla mnie bomba. Myślę, że warto wydać taką kasę. Zresztą jak się jeździ ostro i jest ryzyko poważnych obrażeń, to każda złotówka wydana na ochronę własną lub motocykla to dobra inwestycja.

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Różnica jest na poziomie ok. 40 zł. Dobry żółw to koszt 500-650 zł, więc to znikoma różnica. Miałem Dainese Wave, ale oddałem bo szew na żółwiu robił mi dziurę w plecach podczas jazdy torowej. Teraz mam Knox Aegis za ok. 520 zł i dla mnie bomba. Myślę, że warto wydać taką kasę. Zresztą jak się jeździ ostro i jest ryzyko poważnych obrażeń, to każda złotówka wydana na ochronę własną lub motocykla to dobra inwestycja.

 

Zdziwiłem się jak przeczytałem, że Dainese kupiłeś pisząc wcześniej o Knox'ie. Mądrze zrobiłeś, że wymieniłeś na Knox-a! Można dokupić do niego też ochraniacz na klatkę piersiową :-) Tomek, o którym kiedyś wspominaliśmy, ma Knox'a plecy i klatę i zachwala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...