Skocz do zawartości

Policyjne mz'ki


Cegla
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Swego czasu dosiadałem ETeZetki 251 ujeżdżanej wcześniej przez policję, ale przerobionej z powrotem na wersję cywilną. Musiała chyba być podrasowana, skoro wyciągała wg licznika ponad 140 km/h (Dziadu może potwierdzić). Uważam, że za tamte pieniądze (1650 zł) był to całkiem fajny sprzęt, zwłaszcza że był to mój pierwszy "dorosły" motocykl.

 

Potwierdzam, wg wskazań cyferblatu zabrakło skali, a tak na oko miejsce, w którym znajdowała się wskazówka, można by spokojnie oznaczyć liczbą 150km/h, trzeba było na to chwilkę poczekać ale się opłacało. Prawie 150km/h na MZ 251 daje niezłego kopa adrenaliny :) :D

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

jeden sezon z MZ TS 250/1 wystarczyl mi by poznac jej bule i jej zalety

 

jak to w dawnych czasach bylo sportowym wozem byl FIAT 125p ktory wedlug danych producenta osiagal 150km/h wien nawet ZMES 250/2 potem MZ TS 250/1 wystarczyly by scignac takiego goscia zebatka 22 wystrczy by byjnac sprzeta do 150km/h do tego kupic dyszke 150 i masz wyscigowke nawet dzis malo kto podskoczy na przyspieche

w tej chwili zalozylem zebate 18 predkosc max to tera 80km/h ale z wozkiem bocznym w zupelnosci wystarcza

tak zwane wersje wojskowe mialy zebaty 20 by wmiare szybko poruszac sie j na utwardzonej nawierzchni jak i by w blocie nie stanela odrazu

 

a co do panow w niebieskich mundurkach

nieumieli jezdzic wtedy i dzis co by im nie dac to niesa wstanie dogonic rowerzysty na polnej drodze

taka jest okrutna prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

no to dogrzebałem ten temat, bo mam zamiar pojechać na początku obejrzeć i dzień później ewentualnie kupić policyjną etz 250 (co prawda wolałbym policyjną 251, ale watpie by to sie nadażyło), co myślicie?? cena była 1100 zł w marcu, ale sie nie sprzedala na aukcji, i teraz prawdopodobnie obniża, dodam że ja mam troche bzika na punkcie takich 'innych' rzeczy wiec nie bede raczej na sile motoru przerabial - a wlasnie jak jest z prawem, wiem ze koguta nie moge miec, a te swiatla z przodu??

 

co myslicie, w jakim ona moze byc stanie po sluzbie w policji??

brać czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...