Skocz do zawartości

Suzuki RG80


Neo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tlok zapieczony czyli juz szlif trzeba robic. Jak odczekasz do konca aukcji to zdziwisz sie chyba za ile ja sprzedadza.

 

pozatym to przyznam ze Aprilia wizualnie prezentuje sie pieknie, i na tym sie konczy. Czesci trudno dostepne i b. drogie. Kupujac ta marke warto sie nad tym zastanowic. Honda czy Yamaha beda napewno bardziej bezproblemowe

 

:biggrin:

 

Kto Ci naopowiadał takich bajek że części trudno dostępne i bardzo drogie :) :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto Ci naopowiadał takich bajek że części trudno dostępne i bardzo drogie :) :banghead:

 

Tanie na pewno nie są, a do tego częściej potrzebne niż w przypadku japończyków. Ideałem byby rama włocha + niezawodny i bardzo elastyczny silnik RG. Pozdrawiam

 

PS. Przy korzystaniu z wyszukiwarki warto wpiasać RG80 i RG 80.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto Ci naopowiadał takich bajek że części trudno dostępne i bardzo drogie :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

a mowisz o nowych czesciach czy tych ze zlomowisk ?

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no wydaje mi sie ze czesci do rs z am6 jest napewno latwiej dostac niz do rg,

Ale przeciez mozna tez kupic Np Aprille rs 50 ktora do 100 tez tam dojdzie (transport mam juz zapewniony) i jest 50 podpicuje sie i pujdzie ladnie

napewno znajdziesz rs w takim samym stanie jak rg i za taka sama cene...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Powiedźcie mi jak jest z RG 80 pod względem odgłosu silnika?? Czy one chodzą tak basowo jak jest na youtube pokazane czy raczej słychać ze to komar jedzie???

Komar zmixowany z simsonem. Ale raczej simson. Wiem bo słyszałem na żywo :notworthy:

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma ktos moze dojscia do takich zwyklych cennikow motorkow do 80 ccm w Niemczech bo ja juz nie wiem na co mam sie zdecydowac

Kasy nie ma za duzo tak wlasnie do 1000 zl ;]

Pzdr

----------

Qrde tak patrze i nie patrzylem ze to sa licytacje... :eek:

No to tak w koncu ostatnecznie sam motor Suzuki RG 80 po ile mozna kupic w niemczech nie liczas kosztow transportu i rejestracji

Ile sam motorek by mnie kosztowal...

bedzie dorzszy niz 1200 ?

Pzdr :wink:

Edytowane przez Neo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

To może zakup jakieś 4T 125tki już pięknie brzmią. :crossy:

 

No wiesz, jak w komarku odkręcisz tumik albo zrobisz rzeźnie i kolanko też to jak będziesz jechać to jak najbardziej respekt. Haha ;)

 

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...