Skocz do zawartości

ciężkie odpalanie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mój problem polega na tym, że moto cieżko pali po kilkugodzinnym postoju, od czasu jak go kupiłem czyli miesiąc temu nie miałem problemów i palił po tygodniu stania odrazu a w poniedziałek po przyjeździe z pracy odstawiłem moto do garażu i na drugi dzień rano odpalił może za 6 razem i tak samo dziś.

Nie wiem czy moto wymaga może synchronizacji gaźników. Dodam, że żadnego pogorszenia osoągów nie zauważyłem.

Za pomoc będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam

Edytowane przez dawid482
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!przyczyn moze byc wiele i jedna z nich mzoe być właśnie synchro gaźników ale co mogę Ci podpowiedzieć z takich pierwszorzędnych spraw to:

1.Ako(czy ma odp. moc rozruchową?czy nie jest słabe?)

2.Świeczki

3.Może kranik paliwa jest zasyfiony, nie wiem

4.Filtr powietrza spr. czy nie jest zasyfiony ja ostatnio swój spr. i się przestraszyłem(normalnie smalec:) po wymianie moto zupełnie inaczej pracowało, filtr powietrza w sporcie to jedna z podstawowych spraw

5.I sprawdz czy ssanie Ci prawidłowo działa może linka się blokuje i moto przez to świruje

To chyba tyle nie wiem czego może być to dokladnie sprawa jednak po wyeleimnowaniu pewnych spraw będziemy mogli zawezić przyczyny tej awarii jak spr. daj znać!pzdr!

Edytowane przez kubryn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aku jest dobry

świec nie spradzałem, więc je zobaczę jak będę miał chwilę czasu

kranik paliwa jest raczej czysty

a filtr powietrza jest już zasyfiony, wydmuchałm go po kupnie motocykla sprężonym powietrzem ale już nadaje się do zmiany

ssanie działa prawidłowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś że nie dawno kupiłeś motocykl znasz jego historie chodzi o to czy motocykl był serwisowany w jakimś warsztacie jeśli nie to zrób regulacje zaworów i wyczyśc gaźniki i nie mówię tu o synchronizacji chociaż nie zaszkodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli mówisz że wszystko ok to nie pozostaje nic jak wyczyścić gaziory zrobić wszystkie regulacje i synchronizacje i zobaczyć co się wtedy będzie działo ale jeszcze zobacz świeczki może być tak że jak są zimnie to jest problem a jak sie podgrzeją to jakoś Ci wtedy pali ja tak miałem z moja 2 kiedyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...