Skocz do zawartości

szyba do choppera / cruisera - modele, producenci


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Może przyda się moja uwaga, kupuj szybę która sięga poniżej linni głowy, bo z mojego doświadczenia wiem,że szyba za którą sie jedzie w deszczu , albo w nocy jak jest nowa to ok, po jaimś czasie nie ma siły jakieś ryski czy zmatowienia powstają i jazda po zmroku i w deszczu to koszmar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale potrzebna mi szybka przedewssystkim aby mnie przed wiatrm chroniła, tak więc hehe..,

Ale dzięki za poradę a co do kropli to udało mi się kiedyś kupić na CPNie takie cudo zwane "Niewidzialna wycieraczka" Taki badziew do spryskania, w samochodzie działa tak że wycieraczek nie używam bo całość zwiewa porwiew wiatru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

chciałbym się dołączyć do pytania

piszecie że żadnych uniwersalnych szyb bo falują!

właśnie zastanawiałem się nad taka i widziałem takie na allegro za okolo 150-200zl

czytam wasze odpowiedzi i mam takie pytanie- poważnie to aż taka lipa??

nie znam sie(narazie :) ) na tym i chciałbym się was poradzić czy jest sens inwestować w taka czy lepiej nie??

wiem że napewno nie bedą takie jak jakieś markowe szyby ale czy jest aż taka różnica?

z góry dzieki za odp.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam MGG bo ujeżdżam już drugą szybkę od nich i jest OK. Ale najważniejsze to nie producent szyby tylko jej prawidłowe ustawienie. A to wbrew pozorom baardzo duży problem. Moje moto jest chopperopodobne ale ciągnie podróżną ok. 150 kmh więc ustawienie szyby jest naprawdę trudne.

Jakby co to polecam się w kwestii porad w ustawieniu.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem coś takiego w virówce i odczucia mam mieszane.

Po pierwsze dla mnie była troszkę za niska, dostawałem powietrze na kask a przyjemne to nie jest.

Po drugie mocowanie w dwóch punktach do kiery , łatwo ustawić ale dosyć mocno drżała.

Po trzecie wykonana z cienkiej pleksi , słabe gwinty i śruby - trzeba uważać przy dokręcaniu coby nie przesadzić.

Natomiast cena nie do przebicia, nic ciekawszego za tą kasę nie dostaniesz.

Kumpel , który wziął ode mnie virówkę dalej ma tą szybę , więc chyba nie jest tak źle.

Po rozkręceniu powymieniał śruby i nakrętki mocujące do stelaża i dale jeździ.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale potrzebna mi szybka przedewssystkim aby mnie przed wiatrm chroniła, tak więc hehe..,

Ale dzięki za poradę a co do kropli to udało mi się kiedyś kupić na CPNie takie cudo zwane "Niewidzialna wycieraczka" Taki badziew do spryskania, w samochodzie działa tak że wycieraczek nie używam bo całość zwiewa porwiew wiatru :icon_mrgreen:

 

 

Ale taka szyba o której piszę będzie chroniła przed wiatrem. :icon_mrgreen:

 

Nie używaj żadnych wynalasków w płynie, zmatowi ci szybę i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale taka szyba o której piszę będzie chroniła przed wiatrem. :icon_mrgreen:

 

Nie używaj żadnych wynalasków w płynie, zmatowi ci szybę i tyle.

 

No to ma chronić przed wiatrem :icon_mrgreen:

Ale i woda powinna szybko spływać hehe

W sumie najlepiej zamknięty kask:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na virażce 535 mam szybę z MGG, dwa i pół roku bez problemów, coś ok. 350 zł, szerokość mierzona po łuku 47 cm, wysokość od wyciecia na reflektor 42 cm, tak, że jest ponizej linii oczu. Myślę, aby ja przełożyć do Drag Stara, bo różnica w jeździe z szybą, a bez, jest dla mnie zdecydowanie wyczuwalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...