Skocz do zawartości

Lakiernik


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Po zimie na mojej Starletce pojawił się pod tylną szybą nieciekawie wyglądający wykwit rdzy i dlatego szukam jakiegoś dobrego warsztatu, który mógłby się tym zająć. Znacie jakieś miejsca godne polecenia czy raczej udać się do ASO?

Pozdrawiam.

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się przyłączam do zapytania, półtora miesiąca temu jakiś ch*j zaje**ny podrapał mi gwoździem cały bok no i chciałbym zlikwidować parę innych rysek. Interesuje mnie warsztat solidny, który porzadnie dobierze lakier i porzadnie polakieruje natomiast nie policzy jak za zboże.

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi właśnie wczoraj ktoś przypier... w lewy przedni błotnik. :icon_question: Oczywiście nie wiem kto, ale rana jest bolesna. Muszę pilnie to wyklepać i polakierować w tym tygodniu ale również nie chcę zabulić okrutnie. Przychylam sie do zapytania. Potrzebuję blacharza i lakiernika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A mi właśnie wczoraj ktoś przypier... w lewy przedni błotnik. :icon_razz: Oczywiście nie wiem kto, ale rana jest bolesna. Muszę pilnie to wyklepać i polakierować w tym tygodniu ale również nie chcę zabulić okrutnie. Przychylam sie do zapytania. Potrzebuję blacharza i lakiernika.

 

moge sie podjac, jednak czy bedzie tanio nie mi to oceniac :wink: wiem ze mozesz sie spodziewac fachowej uslugi, bywali tacy, ktorzy przyjezdzali do mnie po 200 km :) pozdr.

 

Arek

www.adm-motocykle.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Po zimie na mojej Starletce pojawił się pod tylną szybą nieciekawie wyglądający wykwit rdzy i dlatego szukam jakiegoś dobrego warsztatu, który mógłby się tym zająć. Znacie jakieś miejsca godne polecenia czy raczej udać się do ASO?

Pozdrawiam.

K.

 

Ja moge z czystym sumieniem polecic warsztat na pradze, bardzo porzadni ludzie zajmuja sie wszystkim od wymiany z przechowaniem opon, poprzez kompleksowa mechanike i blacharke z lakierowaniem. Dla przykladu w moim autku vw serwis zadal bajonskich sum za usuniecie i pomalowanie kawalka rdzy a Oni zrobili mi to za darmo :wink: goraco polecam...

 

ul. Szaserow 104

04-335 Warszawa

tel. 610 30 30 badz 602 795 745

 

 

:icon_razz:

Edytowane przez MOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...