Skocz do zawartości

LAMERSKIE PYTANIE ... GS 500 OBROTY


Rekomendowane odpowiedzi

ahem..... poczytaj najpierw instrukcję (po tym jak ja sobie ściągniesz internetu)

A poza tym popatrz pod gażnikami czy ci jakaś śrubk anie wystaje - to na ogół jest to....

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loozlooz... serwisówke juz dawno mam, ale po niemiecku i nie znalazłem.... na forum tez nie znalazłem nic na ten temat.... nom śrubka jest .... ale nie chce grzebvać, b nie wiem czy napewno jets od obrotów.... a jak coś spierdole to znów będzie problem... wole się upewnić... to nic nie kosztuje, a mozna zaoszczędzić ewentualnych napraw własnych głupich błędów :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie :( gdzie się podkręca obroty w GS500??

Na wolnych obrotach cyka jak by mu się nie chciało... z chęcia podkręcił bym obroty : z góry dzięki i sory za lamerskie pytanie... jak by co to do kosza... :buttrock:

 

 

 

Skoro cyka i nie gaśnie to znaczy, że jest bardzo dobrze!!! Nie ma po co podkręcać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opk wielkie dzieki :crossy: sorki, że 4 razy zarzuciłem temat... ale jak wrzucalkem jeden to cos przerywało ii wydawało mi się, że nie wbiło tematu i pryubowałem jeszcze raz i jeszcze i jeszcze.... a jak się puxniej okazalo wbiło się 4 razy.... sorki i dzięki za info :0 szerokości :icon_razz: :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...