Skocz do zawartości

Wolny wydech VS800


sajmongr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:D będzie trzeba w najblizszym czasie sie umówić i pochałasować razem w okolicy :icon_razz:

o tak, tak - pogoda coraz ładniejsza trzeba razem pośmigać. Postarm się dziś nagrać dźwięk i zamieścić tu na forum :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ja się kiedyś dołączę? Wprawdzie jestem po sąsiedzku, ale co to jest 100km przejechać :)

Może faktycznie porównać wolny czas i spiknąć się już teraz na jakąś wspołną traskę?

Włoszku skąd w ogóle jestes?

 

AHa...może pogadajmy o tym w tym temacie :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z okolic Tarnowa, dokładniej Dąbrowy Tarnowskiej. Narazie, pomimo chęci, nie mogę się przyłączyc, bo nadal czekam na moto. Sezon zacznę dopiero tak w połowie kwietnia. Jak już bedę gotowy, dam znać może wtedy sie stykniemy! :lalag:

A żeby nie był taki totalnie offtopic dodam, ze luźne wydechy są w pyte! :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z okolic Tarnowa, dokładniej Dąbrowy Tarnowskiej. Narazie, pomimo chęci, nie mogę się przyłączyc, bo nadal czekam na moto. Sezon zacznę dopiero tak w połowie kwietnia. Jak już bedę gotowy, dam znać może wtedy sie stykniemy! :icon_twisted:

A żeby nie był taki totalnie offtopic dodam, ze luźne wydechy są w pyte! :icon_mrgreen:

Co Ty stary to jesteś normalnie sąsiad :icon_rolleyes: ja mam rodzine w Tuchowie k.Tarnowa i tam przez zime moto stało. Musimy się spiknąć... a na jaki motocykl polujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mówię, że po sąsiedzku :lalag: A na motocykl już nie poluję, bo już płynie do mnie z USA Shadow 600 vlx z '99r. Pod koniec marca mam ją odebrać z Częstochowy. Już się nie moge doczekać, a ten czas tak wolno płynie jak sie tak czeka! Damn! Jak się wprawię trochę w jeździe, to umówimy się na wspólne śmiganie i :icon_mrgreen: Myślę, że okolice kwietnia / maja powinny być odpowiednie.

Greetz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też śmigałem w piątek na pustych wydechach po mieście...to fakt najpierw słychać potem słychać potem jeszcze słychać, a dopiero potem mnie widać :buttrock:

Dźwięk z VS-a na pustych rurach jest piękny.

 

całkiem ładnie dudni na tych twoich wydechach :lalag: Mialeś problemy w powrotnej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkiem ładnie dudni na tych twoich wydechach :lalag: Mialeś problemy w powrotnej?

Musze komuś dać pojeździć, abym mógł posłuchać jak dudni gdzieś z boku :banghead:

Jak wrcałem,gdzieś po drodze zsunęła się taka rurka co powietrze do cylindrów leci. I dostawało się lewe.

Jak puszczałem gaz to tak waliło w wydechy, ludzie na chodnikach, aż podskakiwali :biggrin:

 

No to mówię, że po sąsiedzku ;) A na motocykl już nie poluję, bo już płynie do mnie z USA Shadow 600 vlx z '99r. Pod koniec marca mam ją odebrać z Częstochowy. Już się nie moge doczekać, a ten czas tak wolno płynie jak sie tak czeka! Damn! Jak się wprawię trochę w jeździe, to umówimy się na wspólne śmiganie i :flesje: Myślę, że okolice kwietnia / maja powinny być odpowiednie.

Greetz!

To jak dopłynie to daj znać - na pewno pośmigamy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...