Skocz do zawartości

jak sie nazywa to cos na nos


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam czesto katar,1 dziurke w nosie zatkana ( to nie zart) wiec wydychajac powietrze tylko jedna dziurka jest drozna (nie zawsze ale czeso mi sie to zdaza) wiec szybka w kasku paruje mi ze zdwojona sila z jednej strony.Chce kupic ten maly pierdolnik ktory zaklada sie na nos,albo na kask,nie pamietam,kiedys tylko o tym przez przypadek czytalem, ale zapomnialem jak on sie nazywa.Posiadam kask Airoh warior.Jesli ktos sie orientuje gdzie takie cos kupic, to prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci pewnie o deflektor :icon_mrgreen: Z tego co kojarze to do kasku Airoh Warrior nie ma przewidzianego deflektora na nos więc lepiej kup sobie folie antifog przewidzianą przez Airoha w cenie 50zł za sztukę. Dostaniesz coś takiego w każdym punkcie dilerski Airoha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak Airoh do tego modelu w ogóle nie przewiduje deflektora na nos więc tą drogą to odpada żeby załatwiać przez punkt dilerskie, ale z tego co pamiętam to akurat warrior ma otwory montażowe na deflektor tylko musisz policzyć ile i zobaczyć jaki jest rozstaw i wtedy mozesz zamówić któryś z allegro bo tam jeden powinien pasować bez żadnego problem do twojego kasku.

Edytowane przez mattir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki komplet do nolana .Komplet znaczy takie cuś na nos i takie cus na brode .Obydwie te czesicii juz si erozlatują po 5 latach, ale i tak srednio działały.Szybka nadal parowala (ciut mniej) i po szyi dalej pizdziło.Co do kataru to tez mam taki problem , tylko ze ja miałem operacje na przegrod enosową i zawz ejak siadam na moto to przerbane bo z nos kapie jak z kranu.Teraz mam sposób ze sobie robie koreczki z husteczki higienicznej i jest luz. Myslałem o zastosowaniu noska do pływania który zatyka nos, al ejakoś zawsze zapominam kupić i przypominam sobie jak juz siadam na moto.W sumie nie jest tak źle , bo jak powiedział moj kumpel , gdyby nie katar to by czasem człowiek z głodu umarł :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raff zapomnij o jakimkolwiek spray bo to jest gówno warte chyba ze nie masz co z kasą robić.

Ja znowu będe się upierał przy folii, bo jest chyba najlepszym antyfogiem nie licząć fabrycznych nieparujących wizjerów. Ktoś nawet na allegro proponował takie folie-sprawdz w gieldzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Hmmm, ja mam sharka S800 i mam coś takiego. I powiem tak, szybka nie paruje to fakt. Ale okulary to jak cholera. Zwłaszcza teraz jak jest zimno. Próbował ktoś jakichś płynów typu antyfog na okulary?

Swego czasu Scott robil coś takiego w "szpraju" :) ale to było dobre na godzine max półtora a później znowu parowały. Może musiałbyś poszukać czegoś ze Scott ale innego niż to stare bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem sobie taki nosek (z tej aukcji) ten najwiekszy i sprawdza sie bardzo dobrze :crossy: Byl pewnien problem z zamontowaniem go (mocowania nie pasowaly) ale troche pomyslowosci i trzymie sie jak nalezy:) Ja polecam ..

 

Atak to wyglada u mnie :

http://img126.imageshack.us/my.php?image=photo0664kt9.jpg

Edytowane przez The_Doctor_46
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...