Skocz do zawartości

Nareszcie nowe moto xD


QooBooS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kpisz sobie? :clap: ;)

 

No coś Ty, przecież nie od razu Rzym zbudowali... ja zaczynałem od simsona na pedały :biggrin: później ogar z silnikiem jawki, a to w porównaniu z poprzednim i wzięciu pod uwagę mojego wieku to była zabójcza maszyna :biggrin: a radochnę miałem :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się że tylny hamulec też leje :/ Mam nadzieje, że nie trzeba będzie wymieniać cylinderków, tylko same uszczelki. Zrobie przód to będę nad tyłem myślał :biggrin: Natomiast przedni to jest sieczkarnia istna :banghead: Nie dość że płyn nie wypycha cylinderków to jeszcze poprzedni wlaściciel zeszlifował cylinderki bo mu tarły o tarcze :banghead: Teraz nie da sie ani wyciągnąć ani popchnąć. Zaraz jade do serwisu yamahy, gdzie jest znajomy i powie czy opłaca się coś robić przy nich czy kupić nowy :icon_biggrin: Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje, pokaz jakies gokladniejsze fotki w dobrym swietle bo ten filmik za duzo nie pokazuje.

 

Pozdro, szerokości....

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet od yamahy powiedział, że nie może tego zrobić i mam sobie to sam zrobić :icon_razz: Po drodze po uszczelki do o-ringi do zacisków zgubiłem portfel i telefon (K750i) :( Widać, dobra passa się skończyła :icon_rolleyes: W portfelu była karta motorowerowa, kredytowa inne dokumenty :eek:

Edytowane przez QooBooS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj cały dzień z dziadkiem przesiedziałem w garażu, rozbierając lagersy :icon_rolleyes: Na szczęscie wszystko dobrze poszło :D Żul przyniósł portfel do domu, więc chociaż tyle :buttrock: Zauważyłem że urwana jest guma łącząca filtr powietrza z gaznikiem... :/ nie wiecie gdzie mozna cos takiego kupic? raczej ciezko bedzie dopasować od innego pojazdu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak ;) Kupiłem oponki z przodu 110/90 16 (nowa) z tyłu 130/90 16 za 200zł w sumie. Do tego przyszedł już akumulator za 75zł :banghead: (żelowy). W środe jade po klocki (na zamówienie) za 70zł ;) Do tego jeszcze muszę kupić jakąś gąbkę i zamontowac w miejsce filtra powietrza :buttrock: A ta guma o której wspominałem wczesniej to utne troche oryginalną i "doczepie" (przez obejmy) do niej taką od simsona na przykład. Póki co będzie działało jak dorwę oryginalną to wymienie :)To są największe wydatki na moto w tej całej naprawie :D Od środy pójdzie już z górki :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...