Skocz do zawartości

Suzuki GS 650 G Katana


Rekomendowane odpowiedzi

Mam Suzuki GS650 G i muszę wymienic uszczelniacze przedniego zawieszenia a co za tym idzie płyn do lag. I zastanawiam się jaki płynm byłby najodpowiedniejszy do no już niezbyt nowego motocykla. Byłbym wdzięczny za pomoc. I jeszcze jaki olej musiał bym wlać do kardana bo nawiet niewiem czy tam jeszcze jest olej.

Edytowane przez zlotyxxl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki za podpowiedź. Ale mam jeszcze jedno pytanko ile tego oleju musiał bym wlac na jedną lagę??? Kupiłem taki jaki mi poleciłeś Castrola 15W. Serwisówka była by zbawieniem szukam wszędzie i niema niestety sam już nie wiem gdzie mam tego szukać. Ale sa do kupienia za 100 zł troche drogo wolał bym ta stówkę do leprzego kasku sobie dołożyć. Jak byś miał jakies linki do serwisuwek byłbym bardzo wdzięczny. I super by było gdybiś mi doradził ile oleju na jedną lage zalać bo w sobotę około 23 mam zamiar się za to zabrać. Jak będę miał to zrobione to tylko jeszcze synchronizaćja i Freedom. Tylko żeby słońce było. Serdecznie dziękuję za cierpliwość i rady ale mam frajdę że mogę co nieco przy nim sam zrobić. Dziękuję jeszcze raz. I czekam na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam linkow do serwisowek, jesli chodzi o ilosc oleju na lage to po odkreceniu korka i wyjeciu sprezyny ( laga calkowicie opuszczona do wnetrza goleni ) poziom oleju powinien siegac 18 cm w glab liczone od krawedzi korka.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze dzięki. Ale ile to by było w ml bo wlałem 300 ml bo tyle gdzieś mniej więcej było co będzie ie działo gdyby było za mało? A na cardanie niestety niemam napisane ile tego tam, wlać ale widziałem że są tam dwie śruby jedna od dołu a druga z boku. TA od dołu będzie spustowa a ta z boku to chyba do sprawdzania poziomu oleju Mam rację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...