Skocz do zawartości

Motobazar Katowice 11.03.2007


buba6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no to ja wam powiem ze ja tez bede... mało tego... mysle ze bedzie od groma ludzi :] bo pogoda na sezon juz jest, problem w tym ze to my nie jestesmy gotowi :) i po to własnie jest ta impreza :] ja bede szperał za jakas fajna kurteczka a moja kobita bedzie mi marudzic która to gorsza;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle osob sie deklarowalo, pojawil sie tylko browarny, ktorego przepraszam za bark czasu na pogadanie, ale zamieszanie akurat bylo i ludziska trzeba bylo obslugiwac, powiem obiektywnie, byl to najwiekszy bazar w histori na gornym slasku, ja bylem motorkiem, jak o 4 rani wyjezdrzalem z bielska to bylo +7, niestety w katowichach bylo -1 wiec jak zsiadlem z shadowki, to siodelko drapalem ze szronu :icon_rolleyes:

 

tyle osob sie deklarowalo, pojawil sie tylko browarny, ktorego przepraszam za bark czasu na pogadanie, ale zamieszanie akurat bylo i ludziska trzeba bylo obslugiwac, powiem obiektywnie, byl to najwiekszy bazar w histori na gornym slasku, ja bylem motorkiem, jak o 4 rani wyjezdrzalem z bielska to bylo +7, niestety w katowichach bylo -1 wiec jak zsiadlem z shadowki, to siodelko drapalem ze szronu :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem i rozglądałem sie za granatowym mondeo oraz białym parasolem i lipa nie znalazłem :icon_mrgreen: ,niestety miałem tylko godzine czasu a kupić musiałem dwie pary spodni więc tak wszystko w biegu było.

 

Pzdr

 

 

 

Byłem i rozglądałem sie za granatowym mondeo oraz białym parasolem i lipa nie znalazłem :icon_razz: ,niestety miałem tylko godzine czasu a kupić musiałem dwie pary spodni więc tak wszystko w biegu było.

 

Pzdr

 

 

 

Byłem i rozglądałem sie za granatowym mondeo oraz białym parasolem i lipa nie znalazłem :icon_razz: ,niestety miałem tylko godzine czasu a kupić musiałem dwie pary spodni więc tak wszystko w biegu było.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Byłem na tym bazarze i moge powiedzieć tyle ze kupiłem to co chciałem, ale pod względem wielkosci wymięka przy Moto Weteran Bazar w Łodzi. W Łodzi jest jakiś porządek a w Katowicach bylo troche tak porozrzucane.

Do stoiska Ret bike nawet nie było co sie pachć bo ludzi od groma, ciuchy rozchodziły sie jak swieze bułeczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...