Skocz do zawartości

Cagiva Mito czy Honda NSR ???


Rekomendowane odpowiedzi

Też sie zastanawiałem nad Cagivia, ale strasznie mi sie nie podoba...

Są gustka i guściki. A teraz sie zastanawiam nad RS'ka i NSR'a, ale chyba wezme RSe ;]

Tylko niewiem jak z awaryjnoscią, jesli ktos cos na temat wie niech sie wypowie :crossy:

 

PiS :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do włoskiego gówna nie zgodze sie z tym. Ja moge popatrzeć na to obiektywnie bo miałem i włocha - Cagive Super City i japońca Honde NSR. I musze stwierdzić ze niestety japońskie sprzęty to masówa praktycznie zawsze z gorszym wyposażeniem w porównaniu z włochami. Ta opisana masówa staje sie też plusem patrząc na ilość dostepnych czesci i ilosc użytkowników z ktorymi można wymieniać opinie.

Za to włoskie sprzety - ta niepowtarzalność, dbałość o detale. Po prostu zalezy co kto lubi i co komu pasuje. Wszystko ma swoje wady i zalety.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Trajką w 100% pozatym jak wiadomo ciezko sie pogodzic posiadaczom NSR'ek z prawdą no ale trudno. Płakać nie bedziemy :P.

 

Pozdrawiam

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie co wloskie to GOWNO. i tak juz zawsze bedzie.

Nie chcialbym lekka 125 jechac 190km/h

 

Jak nie chcesz jechać lekkim sprzętem 190 to nie jedź!!! Nikt Cię nie zmusza!!! Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to nic nie mów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Trajką w 100% pozatym jak wiadomo ciezko sie pogodzic posiadaczom NSR'ek z prawdą no ale trudno. Płakać nie bedziemy :).

 

Pozdrawiam

 

 

że czo? z jaką prawdą...? hehe :banghead: jakieś aluzje w moją stronę ;> nie czaje... ale ok sory za :buttrock:. weźcie przestańcie :notworthy: respect :biggrin:

http:// www. youtube.com/watch?v=58UQ3PZctuA Passion of motorcycles :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to ze niektórzy (nie chodzi mi o Ciebie tylko ogólnie),starają sie wmówić sobie ze NSR jest najlepsza pod slońcem itp. i nie dają dobpuscic do siebie zdania ze Cagiva (Mito itp.) przewyższa o głowe hamulcami (wielkie tarcze),zaciskami brembo, bardzo dobrym zawieszeniem.

 

Pozdro

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ale RS np. z 98r. nie wygląda na swoje lata, a Mito nawet z 03r, wygląda jak by była z 89-90r.

Dla niektórych wygląd to nie wszystko, ale ja bym nie chciał jeździć na czymś co mi sie niepodoba (choć innym sie może podobać). RS średnio wyciągają 170km/h to ile Mito wyciąga 200?

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale RS np. z 98r. nie wygląda na swoje lata, a Mito nawet z 03r, wygląda jak by była z 89-90r.

Dla niektórych wygląd to nie wszystko, ale ja bym nie chciał jeździć na czymś co mi sie niepodoba (choć innym sie może podobać). RS średnio wyciągają 170km/h to ile Mito wyciąga 200?

 

Pozdr.

 

 

89-90r czlowieku ty widizałes mito czy hulajnoge? pokaz mi moto z tych lat o takiej stylizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez kiedys myslalem ze rs jest najladniejsza ze 125 ... ale jak ja zobaczylem na wlasne oczy ... OMG! brzydkie to ze dajcie se spokoj... (bez obrazy dla posiadaczy) i moim zdaniem najladniejsza jest NSR ... ma najlepsze ksztalty i super sie prezentuje ... Mito jest zbyt kwadratowa ... ale lepsza od RS ..

tu ocenilem wyglad ;p

 

co do osiagow to kazdy wie co i jak :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy chwali swoje tak było jest i będzie i nie kłucić się :P

 

bo po co sie denerwować ja powiem tak

 

podobają mi się kszstałty NSR

osiągi Mito Ale ja bardziej stawiam na wygląd bo chce pożyć jeszcze z jakieś 90 lat :PP .Nie zazdrośćmy innym ich Moto bo przecież są tacy co zazdroszczą nam NAszych :wink:

 

Pozdro :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...