Skocz do zawartości

Carbone Lorraine czy Nissin ?


Rekomendowane odpowiedzi

Chcę wstawić swojej VFR jakieś porządne klocki w miejsce tego chłamu (czarny lucas). Jestem gotowy zapłacić więcej żeby mieć super hamulce. Przeczytałem sporo opinii w internecie o Nissinach ST (złote) i zazwyczaj ludzie je chwalą. Jednak podobno klocki Carbone Lorraine są również bardzo dobre,ale czy lepsze? Jeśli chodzi o CL to nie wiem ,który model wybrać do,jednak ciężkiego motocykla jakim jest VFR - SBK czy A3 ? Który z tych modeli CL jest lepszy do agresywnej jazdy? Na pierwszym miejscu stawiam skuteczność reszta czynników idzie w drugi plan.

To które polecacie , tak żebym z 200 mógł szybko wyhamować :icon_mrgreen: ??

 

Już nie aktualne, kupiłem CL SBK 5.

Edytowane przez rad3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie latasz po torze lub nie trenujesz jakiejś super wyczynowej jazdy to nie warto inwestować w racingowe klocki

lepiej kupić standardy Nissina czy jakiejś innej znanej firmy posłużą dużej a i są zdecydowanie tańsze w zakupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten luksus ,że stać mnie na dobre klocki. Nie zgodzę się z Tobą Marco ,że nie warto. Przez tandetne klocki miałbym kiedyś wypadek i tutaj 100zl w te czy w te to żadna różnica. Jeżdżę szybko i chcę żeby było bezpiecznie :biggrin:

 

PS. A tarcze niech znikają, kupie nowe :]

Edytowane przez rad3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien ? :flesje:

Biore to na chłopski rozum - żeby lepiej hamować musi bardziej wgryzać się w tarcze, a więc i szybciej ją wykończy - źle myślę :biggrin: :notworthy:

 

Radek, skoro jesteś taki przy kasie to weeeź mi kup nowy zestaw napędowy, cooo? :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:flesje: cl sbk to zajebiste klocki,jak zalozylem je do b4 to mialem jednopalcowego hebla natychmiast. niedlugo chyba bedziemy testowac cl c43 czy tam c44 w gixerach :biggrin:

a co do SBK to wcale nie sa racingowe klocki tylko polke nizej, czyli sportowe all-roundowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:flesje: cl sbk to zajebiste klocki,jak zalozylem je do b4 to mialem jednopalcowego hebla natychmiast. niedlugo chyba bedziemy testowac cl c43 czy tam c44 w gixerach :biggrin:

a co do SBK to wcale nie sa racingowe klocki tylko polke nizej, czyli sportowe all-roundowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...