Skocz do zawartości

-promocja w www.motoakcesoria.com..


eric535
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie.poszukiwałem kasku do 350 zet.jeszcze w sobotę proponowali mi go za 450.i nie chcieli grosza upuścić.dziś bez łachy zamówiłem u nich za 339+20 koszta wysyłki.a jednak da się taniej.byle tylko wystarczyło dla mnie :icon_razz: pozdrawiam i raz jeszcze dziękuję za pomoc w wyborze.mierzyłem i jak dla mnie na pocżątek super.może kiedyć będzie wyższa półka.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja chyba nie umiem szukac :biggrin:

Jest tutaj

http://www.motoakcesoria.com/index.php?ac=101&id=2252&ci=1

Klikasz na kolor, rozmiar i możesz kupować.

Sam się zastanawiam czy nie brać dla plecaczka. Z tego co kojarzę to adu zachwalała ten kask.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tutaj

http://www.motoakcesoria.com/index.php?ac=101&id=2252&ci=1

Klikasz na kolor, rozmiar i możesz kupować.

Sam się zastanawiam czy nie brać dla plecaczka. Z tego co kojarzę to adu zachwalała ten kask.

 

 

witam.kask już po przymiarkach.fajnie leży,dobrze się prezentuje.mój plecaczek też by taki chciał,ale z racji,że ogólnie raz do roku wyjeźdźa ze mną to chyba kupimy jej lz6 bullet za 209zet.cieszę się jak dziecko bo mam to co chciałem za kasę o jakiej marzyłem.nareszcie nowy,nieużywany kask.jeszcze tylko buty i jakieś spodnie texy bo w skórzanych prostych już chyba nie wypada.zostały mi w spadku po virago jak i orzeszek,kask otwarty,chusty,ocieplacze kolan itp.może w przyszłym roku szarpnę się na jakieś kombi.tschul jak dla mnie ma wygląd i cenę bardzo miłą dla chudego portfela.ale nie od razu kraków.....pozdrawiam i życzę pogody,bo tak coś mi się zdaje,że sezon zacznie się chyba wcześniej.ja już czekam na sobotęby wypróbować odrobinkę sprzęta i oczywiście nowy kask. :)

 

Jest tutaj

http://www.motoakcesoria.com/index.php?ac=101&id=2252&ci=1

Klikasz na kolor, rozmiar i możesz kupować.

Sam się zastanawiam czy nie brać dla plecaczka. Z tego co kojarzę to adu zachwalała ten kask.

 

 

witam.kask już po przymiarkach.fajnie leży,dobrze się prezentuje.mój plecaczek też by taki chciał,ale z racji,że ogólnie raz do roku wyjeźdźa ze mną to chyba kupimy jej lz6 bullet za 209zet.cieszę się jak dziecko bo mam to co chciałem za kasę o jakiej marzyłem.nareszcie nowy,nieużywany kask.jeszcze tylko buty i jakieś spodnie texy bo w skórzanych prostych już chyba nie wypada.zostały mi w spadku po virago jak i orzeszek,kask otwarty,chusty,ocieplacze kolan itp.może w przyszłym roku szarpnę się na jakieś kombi.tschul jak dla mnie ma wygląd i cenę bardzo miłą dla chudego portfela.ale nie od razu kraków.....pozdrawiam i życzę pogody,bo tak coś mi się zdaje,że sezon zacznie się chyba wcześniej.ja już czekam na sobotęby wypróbować odrobinkę sprzęta i oczywiście nowy kask. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tutaj

http://www.motoakcesoria.com/index.php?ac=101&id=2252&ci=1

Klikasz na kolor, rozmiar i możesz kupować.

Sam się zastanawiam czy nie brać dla plecaczka. Z tego co kojarzę to adu zachwalała ten kask.

 

A ja głupia c..pa ,ja szukałem w innych Motoakcesoriach :notworthy:

 

Cena jest super.Tylko kupując w necie ,ja bym sie juz naciął.Niby nosze rozmiar L ,a jak przymierzałem na MBS Lazery to mi wyszło S :notworthy:

 

Poza tym ta promocja obejmuje tylko rozmiary XL .

Edytowane przez markom13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w tytułach jest podany rozmiar XL ,przypatrz się .

 

Bo jakoś niska ta cena jak na wszystkie rozmiary.Obym sie mylił.Panowie zamawiajcie :clap:

 

zamówiłem i mam już obie sztuki.jesteśmy zadowoleni.nawet ciemne szybki w przyzwoitej cenie 75-80zet.lustro już 140.jeździłem i mój vertigo jest cichy do 120 bardzo przyjemnie.więcej nie ciągnęłem bo nowy motor i jeszcze ręka drży.w sumie zamiast 790 dwa tygodnie temu wydałem 550.zostało więc na ciuchy troszkę kasy.pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...