Skocz do zawartości

Wybór opon do XX-a


Rekomendowane odpowiedzi

nie mowie o katowaniu ale czasem zdaza sie szybciej przyspieszac. co do mocy i zrzerania opony to wlasnie z tego powodu szukam opon w klasie "kartofle". w slabszych sprzetach zakladalem tylko opony sportowe (pilot sport, M1,)

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na M1 zrobilem 13 700 km i nie moge o nich zlego slowa powiedziec, poza tym, ze szybko sie zuzywaja u mnie pierwsza tylnya poszla chyba po 5700 i miala jeszcze 2 mm profilu. druga watrzymala wiecej ale bieznik byl bardziej zjechany, ponizej dozwolonego :icon_mrgreen: - bo w PL nie bylo i trzeba bylo pare dni czekac ).

 

Wiem, ze na Michelin Pilot power " K " prowadzi sie najlepiej ( zobaczymy jakie beda raporty z M3 ) ale te zuzywaja sie o 50 % szybciej od M1.

 

:icon_mrgreen:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj że do XX'a jest wersja specjalna "C" ;)

 

no wlasnie slyszalem o tym. czym sie rozni??

 

wersja bez "C" w rozm 190 tez ma index predkosci 270 i zakladaja to np do R1 ktora jest tez bardzo mocna a nawet mocniejsza i nic sienie dzieje. troche nie kumam, ale jak bys mogl to powiedz mi o co chodzi, zawsze to bede o jedna rzecz do przodu

Edytowane przez bart_b

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie slyszalem o tym. czym sie rozni??

 

wersja bez "C" w rozm 190 tez ma index predkosci 270 i zakladaja to np do R1 ktora jest tez bardzo mocna a nawet mocniejsza i nic sienie dzieje. troche nie kumam, ale jak bys mogl to powiedz mi o co chodzi, zawsze to bede o jedna rzecz do przodu

 

 

Wersje specjalne najczęściej różnią się wewnątrzną budową kordu dzięki czemu uzyskują lepszą stabilność, prowadzenie etc.

 

Conitnental nigdzie nie podaje czym różni się "C" od zwykłej wersji ale jeśli kupujesz nowy komplet to polecam założyć to co zaleca producent :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...