Skocz do zawartości

Bandit -koniec olejaków


Rekomendowane odpowiedzi

Tym optymistycznym akcentem chciałem zakończyć swoją mowe o ekologii

Dramat.Zrzucam to barki wieku a tym samym niedojrzałości.Zapewne dzieci nie masz i gówno to Ciebie obchodzi jaki świat im pozostawisz.Mam nadzieje ,że ten kończący uśmieszek mówi co innego.

Wracając do tematu.Jestem jak najbardziej za wprowadzaniem nowoczesnych technologii i rozwiązań do motocykli.Takie są wymogi współczesnego świata i od tego nie uciekniemy.Żal będzie troszkę wspaniałrgo olejaka (dlatego właśnie takiego mam :)) ale dopóki w naszych rękach pozostanie choć jeden egzemplarz dopóty legenda trwać będzie.

I właśnie takim optymistycznym akcentem zakończe wypowiedź.

Pozrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młodzi motocykliści chcą nowoczesnych motocykli z bajerami.

Ci starsi ,wolą zaś proste konstrukcje, sprawdzone przez lata.

To w takim razie ja zdecydowanie zaliczam się do tych "starszych". :icon_biggrin:

 

Wracając do tematu.Jestem jak najbardziej za wprowadzaniem nowoczesnych technologii i rozwiązań do motocykli.Takie są wymogi współczesnego świata i od tego nie uciekniemy.Żal będzie troszkę wspaniałrgo olejaka

A mi żal będzie dwusuwowego skuterka, ale jak wprowadzą zakaz jazdy na dwutaktach, to się z tym pogodzę i sprawię sobie jakiś czterosuw.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Młodzi motocykliści chcą nowoczesnych motocykli z bajerami.

Ci starsi ,wolą zaś proste konstrukcje, sprawdzone przez lata.

 

Ja tam lubie regulować sobie gaźniki, zaworki itp..zabawy.

Niestety w nowe motocykle ciężko łapska wsadzić ( wtrysk , elektronika i co tam jeszcze skośni nie wymyslili) :bigrazz: Co mnie się osobiście nie podoba!

Musimy się przyzwyczaić.

 

No to ja jestem wyjątkiem :icon_mrgreen: Tzn. zaliczam sie do oblatywaczy :)

 

p.s. Ja mam gdzieś gaźniki, zaworki i zabawy, nie mam no to czasu i sie na tym nie znam, więc wybralem wtrysk :icon_razz:

Edytowane przez klaudiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...