Skocz do zawartości

Kamizelka odblaskowa - motocyklowa


M4NIEK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm...miałem nadzieję, ze troszkę inaczej ona wygląda. Te paski łączące przód i tył jakoś mnie nie przekonują wyglądem i jakością... :icon_rolleyes: Osobiście (zaznaczam: osobiście) wolę kamizelki o tradycyjnym wyglądzie (z wycięciami na ręce) a nie łączone w tych miejscach paskami. Szkoda.

Pozdo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M4NIEK wygląda na to, że zostałeś wybrany do przeprowadzenia akcji "kamizelka" :flesje: . Parę chętnych osób już jest (ja też), więc może zrobiłbyś wywiad na temat wykonania forumowych oczojebek. Zyskasz sobie dozgonną wdzięczność :biggrin: .

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...masz na myśli kamizelkę z logo

Forum Motocyklistów

WWW.FOR....

:flesje:

 

Panie i Panowie, jeśli ktoś życzy sobie kamizelkę z jakimś napisem niech osobiście kontaktuje się z firmą - 0 22 774 21 96

Podejżewam, że wtedy kamizelka będzie sporo droższa, gdyż przy każdym nowym nadruku będą mieli dodatkową pracę.

Ja dowiadywałem się raczej w kierunku produkcji jednakowych bez napisów - minimalizacja kosztów przy zachoaniu jakości :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...masz na myśli kamizelkę z logo

Forum Motocyklistów

WWW.FOR....

:flesje:

 

Dobrze kombinujesz. Między paskami zmieści się taki napis (tam gdzie inni mają POLICJA). W celu minimalizacji kosztów jednakowy na wszystkich kamizelkach, bez nicków. Dowiedz się, ile by za takie ubranko mniej więcej chcieli, pls.

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a prawa autorskie :flesje: :biggrin:

...tylko jak jakiś kierowca puszki jadącej za Tobą w mieście zacznie wczytywać się w ten napis, podjedzie zbyt blisko i przy hamowaniu w du*e wjedzie :smile:

Edytowane przez M4NIEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedz się, ile by za takie ubranko mniej więcej chcieli, pls.

pzdr

 

...jak dzieci... przecież podał nr tel!

Dzwoniłem właśnie do tej firmy. Na razie mają na magazynie kamizelki z napisem Policja. Od poniedziałku (26.02.2007) będą mieli "czyste". Za takie bez napisów cenią sobie 50zł. Kupuję taką z napisem "nie znoszę głupich napisów na kamizelkach" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...