Skocz do zawartości

Problemz blokującym sie kolem yamaha tdr 125


Arma87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym się dobrze przyjrzał łożyskom. Jak mi poszło to całe koło krzywo szło.

mój brat sprowadził mtx-a 125 z włoch ponoc z zatartym silnikiem..tylne koło zablokowane i nic nie można zrobic...po wyjęciu silnika z ramy okazało sie że tylne koło nadal jest zablokowane i to chyba na łożyskach...a silnik jest w super stanie i nie jest zatarty jak wcześniej myślałem... :) :) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój brat sprowadził mtx-a 125 z włoch ponoc z zatartym silnikiem..tylne koło zablokowane i nic nie można zrobic...po wyjęciu silnika z ramy okazało sie że tylne koło nadal jest zablokowane i to chyba na łożyskach...a silnik jest w super stanie i nie jest zatarty jak wcześniej myślałem... :icon_mrgreen: :bigrazz: :)

E to niezłę miałęś szczeście hehe ktoś sie nie znał i myślał moe ze silnik sie zatarł,a to koło zablokowało.mocne,musisz wybić ośke i wymienić łożyska i wtedy sprawdz czy sie obraca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój brat sprowadził mtx-a 125 z włoch ponoc z zatartym silnikiem..tylne koło zablokowane i nic nie można zrobic...po wyjęciu silnika z ramy okazało sie że tylne koło nadal jest zablokowane i to chyba na łożyskach...a silnik jest w super stanie i nie jest zatarty jak wcześniej myślałem... :icon_mrgreen: :biggrin: :icon_mrgreen:

 

niektórzy to mają w żcyiu farta!! :) :) :icon_mrgreen: :flesje:

 

moze niech autor tematu wypowie się, czy robił już coś przy motocyklu. jakieś efekty?

pozdro :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektórzy to mają w żcyiu farta!! :buttrock: :buttrock: :icon_eek: :flesje:

 

moze niech autor tematu wypowie się, czy robił już coś przy motocyklu. jakieś efekty?

pozdro :bigrazz:

tak się akurat składa że motorek wizualnie jest w super stanie ale tylko wizualnie.... :banghead: w motorku brakuje natomiast wszystkich cewek w silniku,modułu i paru jeszcze innych "drobiazgów" z elektryki...naprawa przewyższyła by wartośc całego mtx-a,więc się nie opłaca w to inwestowac :banghead: :notworthy: :bigrazz:

 

niektórzy to mają w żcyiu farta!! :buttrock: :buttrock: :icon_eek: :flesje:

 

moze niech autor tematu wypowie się, czy robił już coś przy motocyklu. jakieś efekty?

pozdro :bigrazz:

tak się akurat składa że motorek wizualnie jest w super stanie ale tylko wizualnie.... :banghead: w motorku brakuje natomiast wszystkich cewek w silniku,modułu i paru jeszcze innych "drobiazgów" z elektryki...naprawa przewyższyła by wartośc całego mtx-a,więc się nie opłaca w to inwestowac :banghead: :) :icon_twisted:

 

niektórzy to mają w żcyiu farta!! :buttrock: :buttrock: :icon_eek: :flesje:

 

moze niech autor tematu wypowie się, czy robił już coś przy motocyklu. jakieś efekty?

pozdro :bigrazz:

tak się akurat składa że motorek wizualnie jest w super stanie ale tylko wizualnie.... :banghead: w motorku brakuje natomiast wszystkich cewek w silniku,modułu i paru jeszcze innych "drobiazgów" z elektryki...naprawa przewyższyła by wartośc całego mtx-a,więc się nie opłaca w to inwestowac :banghead: :icon_twisted: :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...