Skocz do zawartości

Opona Continental Road Attack do jajka


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z posiadaczy GSX600F (jajko) używał tych opon w tym sprzęcie? Strony niemieckich sklepów z oponami nie wymieniają tej opony w gamie opon przeznaczonych do tego modelu a na stronie Continentala po wyborze motocykla ta opona jest wymieniona ale z informacją, że nie ma oficjalnej aprobaty producenta dla tego modelu motocykla. Chciałem je kupić ale teraz już nie wiem czy nie szukac innych (Pilot Road, Metzeler Z6)

Edytowane przez Moto Christo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metzeler Z6 bedzie Ci trzymal naprawde dlugo.

 

Pozdrawiam

 

 

 

Metzeler Z6 bedzie Ci trzymal naprawde dlugo. Obecnie najepsza opona Sportowo - turystyczna.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałem , po nagrzaniu są wystarczjąco przyczepne, żeby szlifować owiewki w czasie latania po winklach . Trwałość przy szybkiej jeździe ok 7-8 kkm (150/70ZR17).

 

Z-6 wytrzyma więcej , ok. 11-12 kkm .Przyczepność podobna .

Ale nawet opona z ostatniego miejsca w teście MOTOCYKL-a , czyli AVON ST przyczepność ma podobną .Znaczy nadaje się do szlifowania owiewek .Jedynie na mokro wydaje się być gorszy .Ale za to trwałość wynosi 18 kkm.

Edytowane przez Dariusz L
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś z posiadaczy GSX600F (jajko) używał tych opon w tym sprzęcie? Strony niemieckich sklepów z oponami nie wymieniają tej opony w gamie opon przeznaczonych do tego modelu a na stronie Continentala po wyborze motocykla ta opona jest wymieniona ale z informacją, że nie ma oficjalnej aprobaty producenta dla tego modelu motocykla. Chciałem je kupić ale teraz już nie wiem czy nie szukac innych (Pilot Road, Metzeler Z6)

 

Witam

 

Od 1 marca wchodzi nowy cennik Continentala - komplet RoadAttacków po rabacie forumowym będzie kosztował jedynie 930 PLN :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jesli chodzi o road attack własnie nabyłem Jajko na takich gumach po ubiegło rocznym wypadku na taką maszyne było mnie stac . jesli chodzi o conti road atack bardzo przyjemna jazda na tych gumach swiatna przyczepnosc wysmienicie zachowują sie na mokrej nawierzchni , jesli chodzi o mezzelery dosc twarda opona odradzili mi ją ze wzgledu na charakter jazdy na jajku który nie jest sportem tylko bardziej turystą zrobiłem na uzywanym conti 6 tys. i zdarłwem ja do drutów ale do konca dobrze sie trzymała, teraz zmieniałem opony wybór był miedzy conti a michelinem pilot road 2 . napewno żywotnosc obu gum różna ale i cena , nówki cont8i mam za 860 zł w promocji z roku 2007 i rok gwarancji, kupiłem je dlatego ze sprawdziły sie naprawde swietnie przy jajku chodz jak mówiłem poprzednie były juz czescowo zuzyte. nie kupiłem pilotów road 2 bo były o 270 zł droższe naz kąplecie i w tpo miejsc miałem ine czesci czyli klocki komplet przód. Ja osobiscie jezdze na conti road atack w jajku i jestem suer zadowolonu. ale wybór nalezy do Ciebie oczywiscie , mezzelery bym odradzał. przynajmniej w łodzi nikt nie chce na nich jezdzic , nawet kumple którzy scigaja sie na poznaniu odradzają te gumy . pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...