Skocz do zawartości

Szczecin.nauka motorower


Krysia93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie może gdzie jest możliwośc nauki jazdy na motorowerzez biegami.karte już mam ale chcem się nauczyc jeździc z biegiami. Może ktoś z was mógł by mnie nauczyc zmieniac biegi swoim motorowerem w szczecinie:);) zapłacił bym z 200-250 zł czas??tyle asz się naucze zmieniac biegi::icon_twisted::)moze to będzie jedna godzina:):icon_razz: a może i 10?? nie wiem prosze pisac. a co do ceny no to powiedzcie. tą cene to tak walnołem. może to za mało??hmm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może gdzie jest możliwośc nauki jazdy na motorowerzez biegami.karte już mam ale chcem się nauczyc jeździc z biegiami. Może ktoś z was mógł by mnie nauczyc zmieniac biegi swoim motorowerem w szczecinie:);) zapłacił bym z 200-250 zł czas??tyle asz się naucze zmieniac biegi::icon_twisted::)moze to będzie jedna godzina:):icon_razz: a może i 10?? nie wiem prosze pisac. a co do ceny no to powiedzcie. tą cene to tak walnołem. może to za mało??hmm?

 

 

http://serwisy.gazeta.pl/motocykle/1,56421...html?as=2&ias=3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może gdzie jest możliwośc nauki jazdy na motorowerzez biegami.karte już mam ale chcem się nauczyc jeździc z biegiami. Może ktoś z was mógł by mnie nauczyc zmieniac biegi swoim motorowerem w szczecinie:):icon_mrgreen: zapłacił bym z 200-250 zł czas??tyle asz się naucze zmieniac biegi::notworthy::)moze to będzie jedna godzina:):) a może i 10?? nie wiem prosze pisac. a co do ceny no to powiedzcie. tą cene to tak walnołem. może to za mało??hmm?

 

www.garazmotor.pl

mozesz tam wykupic jazde na gs 250 i placisz za kazda godzine - ile nie wiem - ale najlepiej skontaktuj sie z nimi i powiedz jaki masz problem - powinni cos poradzic.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty krysia moze bys sie okreslil / okreslila jakiej jestes plci. chyba ze jeszcze nie jestes pewna/ pewny...

 

 

Sylwek, obojetnie jakiej plci. Nie zmienia to faktu ze Za mlody / mloda. :icon_biggrin:

 

pozdrawiam

 

:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty krysia moze bys sie okreslil / okreslila jakiej jestes plci. chyba ze jeszcze nie jestes pewna/ pewny...

w dzisiejszych czasach jest to normalna sprawa moze naczytał się brawo i sam nie jest pewny :lalag: albo idzie za modą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta, on ma taka ksywe i nie podskakiwac :icon_rolleyes:

 

widze ze bardzo ci na tym zalezy, bo zalozyles ten sam temat w dwoch roznych dzialach. wiec ladnie prosze- nie rob burdelu z forum. zainteresowanych zapraszam do motorowery/skutery:P:P:P

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez jaj... to sie umie od urodzenia... moja "kolerzanka" która pierwszy raz na niegdys moją mz siadla i dlaniej to byl "Scigacz" :icon_mrgreen: powiedzialem 3 slowa co i jak i normalnie ruszyla i nawe 3wrzucila:P i wychodzilo jej to jakos

 

 

 

a jeszce dodam ze blondynka blondynka :P

Edytowane przez kusiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...bez jaj... to sie umie od urodzenia... moja "kolerzanka" która pierwszy raz na niegdys moją mz siadla i dlaniej to byl "Scigacz" :) powiedzialem 3 slowa co i jak i normalnie ruszyla i nawe 3wrzucila:P i...

 

Od urodzenia to umie sie ssac mleko matki, sikac i kupe robic, reszty niestety musisz sie nauczyc albo sam albo poprzez inna osobe.

 

Przyklad Twoje 3 slowa

 

pozdrawiam

 

:lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...