Skocz do zawartości

Konwój pod ochroną Policji, zachowanie na drodze.


Kjujik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne, tylko w tym linku znajduje się wytłumaczenie dla całej dyskusji.

 

 

II. Ruch pojazdów - ruch pojazdów w kolumnie

 

Art. 32.

 

1. Liczba pojazdów jadących w zorganizowanej kolumnie nie może przekraczać:

1) samochodów osobowych, motorowerów lub motocykli - 10,

2) rowerów jednośladowych - 15,

3) pozostałych pojazdów - 5.

2. Odległość między jadącymi kolumnami nie może być mniejsza niż 500 m dla kolumn pojazdów samochodowych oraz 200 m dla kolumn pozostałych pojazdów.

3. Jazda w kolumnie nie zwalnia kierującego pojazdem od przestrzegania obowiązujących przepisów ruchu drogowego.

4. Przepisów ust. 1 i 2 nie stosuje się do pojazdów uprzywilejowanych oraz do pojazdów jednostek podporządkowanych Ministrom Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Obrony Narodowej.

 

Tyle w temcie.

Pozdr

 

No to lipa bo biorąc pod uwagę punkt 1.1 My ich zjeździmy za jazdę w konwoju a oni zlikwidują każdą paradę hehehe, błędne koło, oni łamią przepisy, my łamiemy... Tylko niestety od nas sie jedynie wymaga!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ks-rider, masz rację, kiedy zobaczysz że łamie się przepisy, trzeba zgłosić, z tym że jest jedno ale... W normalnym kraju odniesie taka skarga jakiś skutek, ale w normalnym kraju a nie na polskim ranczu, które przypomina mi wypisz wymaluj "Folwark Zwierzęcy" gdzie wszystkie zwierzęta są równe, ale kaczki równiejsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ks-rider, masz rację, kiedy zobaczysz że łamie się przepisy, trzeba zgłosić, z tym że jest jedno ale... W normalnym kraju odniesie taka skarga jakiś skutek, ale w normalnym kraju a nie na polskim ranczu, które przypomina mi wypisz wymaluj "Folwark Zwierzęcy" gdzie wszystkie zwierzęta są równe, ale kaczki równiejsze :icon_mrgreen:

 

trafnie ujete !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu przypomniala mi sie Animalfarm - ta rysunkowa. Wiem gdzie zyje ale to nie zmienia postaci, ze mozna to zrobic. Czy to odniesie skutek to inna bajka. co jednak daje bidolenie jezeli nikt nie zdobedzie sie na odwage, to bedzie tak do konca zycia wiec nie ja tylko niestety Wy musicie to w tym Kaczostanie zmienic. Gdy moja osoba bedzie tym dotknieta, to mozecie mi wierzyc, ze powieka nie mrogne tylko machne odp. pisemko conajmniej ( o ambasadzie PL tez nie zapomne )

 

pozdrawiam

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogę to Ci debile z BOR-u jeżdżą chyba 10 razy bardziej agresywnie niż kierowcy karetek ...

 

I to Cię dziwi? BORowiki nie muszą zajmować się pasażerami w czasie jazdy. A co innego lekarze...

Myslisz, że w takiej pędzącej karetce tak łatwo podać pavulon? :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co najprosciej byloby to nakrecic kamera i kopie nagrania wyslac do komendanta najblizszego posterunku za potwierdzeniem odbioru. Jesli jezdza w miare regularnie to jakies media na nich napusc - maja lepsze kamery. I skonczy sie kozakowanie chlopcow z kogucikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

wiesz co najprosciej byloby to nakrecic kamera i kopie nagrania wyslac do komendanta najblizszego posterunku za potwierdzeniem odbioru. Jesli jezdza w miare regularnie to jakies media na nich napusc - maja lepsze kamery. I skonczy sie kozakowanie chlopcow z kogucikami.

 

a slyszales zeby kiedys ktorys komendant powiedzial o swoim pracowniku, ze popelnil jakies wykroczenie, otoz nie nawet jak jego wina jest ewidentna to komendant zawsze go oslania(chyba ze go zlapia pijanego i to z czyjegos donosu) i tak w policji zawsze bedzie, wiecej, gazety nieraz publikowaly takie zdjecia i bylo mowione ze to tajemnica gdzie i z kim jechali i ze widocznie musieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co najprosciej byloby to nakrecic kamera i kopie nagrania wyslac do komendanta najblizszego posterunku za potwierdzeniem odbioru. Jesli jezdza w miare regularnie to jakies media na nich napusc - maja lepsze kamery. I skonczy sie kozakowanie chlopcow z kogucikami.

 

 

pomysl dobry tylko wysylaj nie pod ten adres. Od razu do " Sprawa dla reportera " albo cos podobnego.

 

pozdrawiam

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a slyszales zeby kiedys ktorys komendant powiedzial o swoim pracowniku, ze popelnil jakies wykroczenie, otoz nie nawet jak jego wina jest ewidentna to komendant zawsze go oslania(chyba ze go zlapia pijanego i to z czyjegos donosu) i tak w policji zawsze bedzie, wiecej, gazety nieraz publikowaly takie zdjecia i bylo mowione ze to tajemnica gdzie i z kim jechali i ze widocznie musieli

 

Ja rozumiem ze są pod ciągłym ostrzałem oskarżeń, często bezpodstawnych. Rozumiem też że jest swoiście pojmowana lojalność wobec "towarzyszy broni" :lapad: nie darmo wszak mówi się że kruk krukowi itd.

Rozumiem oczywiście sytuację z dzisiejszego poranka gdy ok 8.30 Borowiki wiozły po Alejach Jerozolimskich na wysokości Centralnego jakąś fiszę w limuzynie.

Ale na wszystkie demony piekła !!!!!! Bez przesady !

Pomysł z kamerą jest dobry oraz docelowa wysyłka materiału na adres jakiegoś programu tv też jest dobrym pomyslem.

 

Złość mi minęła ale ... jeszcze nie jeden raz łotrów spotkam na tej trasie... a kamerę zacząłem wozić ze sobą :(

Ot i tyle.

 

Pozdrawiam

Kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nic panowie, ja mam przyjemność mieszkac na ursynowie. A tu mieszka nikt inny jak sławny Lechu Miller. Kiedy prawie codziennie jak jechał sobie w kolumnie samochodów do roboty to na sygnale, piekne BMW grzały z kazdej strony. Korki jak cholera z rana a oni spychają innych z drogi, jak ktos nie chciał zjechac(jak korek na 3-pasach to co zrobisz) to wyskakiwali kozaczki z samochodu i wręcz kazali zjezdzać nie ważne czy to rów czy 30cm kraweżnik. To jest WADZA jak pisałeś wcześniej. No przecież codziennie tyle waznych spraw to jak on może w korku.... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nic panowie, ja mam przyjemność mieszkac na ursynowie. A tu mieszka nikt inny jak sławny Lechu Miller. Kiedy prawie codziennie jak jechał sobie w kolumnie samochodów do roboty to na sygnale, piekne BMW grzały z kazdej strony. Korki jak cholera z rana a oni spychają innych z drogi, jak ktos nie chciał zjechac(jak korek na 3-pasach to co zrobisz) to wyskakiwali kozaczki z samochodu i wręcz kazali zjezdzać nie ważne czy to rów czy 30cm kraweżnik. To jest WADZA jak pisałeś wcześniej. No przecież codziennie tyle waznych spraw to jak on może w korku.... :lapad:

no niestety, zawsze byli równi i równiejsi...a już ostatnio to co się dzieje w naszym pięknym państwie "PRAWA" to jakiś absurd...na ale jak słusznie zauważyłeś oni zawsze mają tyyyle niecierpiących zwłoki spraw do załatwienia, że nie mogą stać z plebsem w korkach...cóż...prawo jest dla nas, sprawiedliwość dla nich :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...