Skocz do zawartości

Topienie Suki Zimy 2007 Częstochowa


Harnaś
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!! Zapraszam wszystkich na tegoroczne Topienie Suki Zimy, które odbędzie się 25.03. w Częstochowie. Spotkanie o 11:00 na "Starym Rynku" Topienie odbędzie się na moście przy ul. Mirowskiej koło stadniny "Pegaz". Po topieniu odbędzie się ognisko i smażenie kiełbasek. (kiełbaski we własnym zakresie) Mile widziane własne marzanny.

 

 

http://img166.imageshack.us/my.php?image=marzannazb9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz, a wybierasz się w kwietniu na Jasną Górę? Bo chciałbym zobaczyć tego Twojego VN-a ?

 

Na Jasnej Górze bede raczej na pewno (w zeszlym roku nie bylem i zaluje do tej pory)

Bardzo chętnie sie spotkam z Tobą Bodman! :icon_mrgreen:

Co do moto to za jakis tydzień, może dwa bede odbieral z serwisu.

Bo nie wiem czy pamiętasz ale w październiku pytalem Was o rade co zrobic z moto po wypadku (naprawiać czy opchnąć i kupic inny)

 

Zdecydowałem sie jednak naprawic, przy okazji ubralem go w pare dodatków (obniżone zaw.itd)i na razie nie zaluje i z niecierpliwością czekam na końcowy efekt :icon_mrgreen:

 

P.S. Jak już odbiore to zaloże posta w naszym "pokoiku" i wszystko opisze... :icon_mrgreen:

 

Pozdrawiam :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz, a wybierasz się w kwietniu na Jasną Górę? Bo chciałbym zobaczyć tego Twojego VN-a ?

 

Na Jasnej Górze bede raczej na pewno (w zeszlym roku nie bylem i zaluje do tej pory)

Bardzo chętnie sie spotkam z Tobą Bodman! :icon_mrgreen:

Co do moto to za jakis tydzień, może dwa bede odbieral z serwisu.

Bo nie wiem czy pamiętasz ale w październiku pytalem Was o rade co zrobic z moto po wypadku (naprawiać czy opchnąć i kupic inny)

 

Zdecydowałem sie jednak naprawic, przy okazji ubralem go w pare dodatków (obniżone zaw.itd)i na razie nie zaluje i z niecierpliwością czekam na końcowy efekt :icon_mrgreen:

 

P.S. Jak już odbiore to zaloże posta w naszym "pokoiku" i wszystko opisze... :icon_mrgreen:

 

Pozdrawiam :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Panowie wpisywac się kto jedzie ? Topienie odbywa się na 100000% Niewiadomo tylko co z ogniskiem, bo tereny na których miało się odbyc są troche błotniste Napiszcie co sądzicie o tym ognisku bo jeżeli wszyscy chcą to możemy znaleśc jakieś miejsce, lub wjechac tam i troch pobrudzic maszynki Napiszcie co o tym sądzicie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bez wzgledu czy będzie kropić mgła czy zimno oby sniegu nie było i nie lało to przyjade ognisko dobra żecz bynajmniej coś ciepłego będzie jak zmarzniemy ale na niedziele spoko pogoda ma byc

Ja jade + kumpel

 

a ja mam jeszcze jedno pytanie odnośnie godziny bo jak wiadomo jest zmiana czasu w niedziele i czy to już będzie czas po nowemu ???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Topienie Suki zimy przebiegło prawidłowo - mamy nadzieje ze juz do nas nie wróci i na stałe zawita wiosna.

 

Wielkie dzięki za liczne przybycie.

 

 

 

Filmik z topienia marzanny

 

http://rapidshare.com/files/22738869/Topie...rzanny.wmv.html

 

Fotki

 

http://www.hts24.pl/topienie_marzanny.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...