Skocz do zawartości

Coś o Ogórku 200


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Mam taki mały problem z moim Ogarem... Ma on kopa po prawej, wiec żeby sie dobrze kopało to trzeba siedziec na motorku... troche niewygodne jest to, że jak kope, to piętą uderzam w podnóżek.. Czasem, to wqrza!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprubuj przyspawac kopniak z prawej strony albo włozyc silinik od simsonka :( ewntualnie mozesz jescze uciac podnozke

Nie czaje Twojego pomyslu "przyspawania kopniaka po prawej stronie"?

A ja zawsze go pale, ze stoje po prawej stronie motorka ale moja twarz zwrocona odwrotnie niz lampa, lapie lewa reka za siedzenie, prawa z manteke gazu i kopie rzecz jasna prawa noga (moze ktos zczai o co mi chodzi :D) . Wedlug mnie to najlepszy sposob.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za duzo srania jak dla mnie, po pierwsze radia (samochodowe) przewaznie sa na 12 V a nie na 6 V, po drugie nie wiadomo czy pradnica by to uciagnela (w co watpie, bo glosniki zeby bylo cos slychac musialby miec troche watow) i albo by nie bylo swiatel albo by radio wogole nie dzialalo.

A jesli wmontowac osoby zestawik z osobnym zasilaniem to spox pomysl nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja myślalem zrobić to tak:

Mam Nokie 5510, ale jej nie używam, a nie chce sprzedawać, a mozna do niej podłączyć głośnik. tylko zastanawiam się jaki głośnik?? Przeciez moj ogór troche glośno chodzi... ale pomysł jest!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślalem zrobić to tak:

Mam Nokie 5510, ale jej nie używam, a nie chce sprzedawać, a mozna do niej podłączyć głośnik. tylko zastanawiam się jaki głośnik?? Przeciez moj ogór troche glośno chodzi... ale pomysł jest!!

 

Jeżeli głośnik to tylko aktywny, tj. z własnym wzmacniaczem. Bez tego nie będziesz nic słyszał. A wzmacniacz potrzebuje zasiliania. O ile kwestię napięcia można stosunkowo łatwo rozwiązać, o tyle, jak dobrze mówi Trajka - mam duże wątpliwości czy prądnica uciągnie ten audiofilski zestaw :( Najprostsze i najskuteczniejsze rozwiązanie to oczywiście słuchawki 8) Jeżeli jednak upierasz się przy głośniku to w grę wchodzi tylko osobne zasilanie, np. akumulator samochodowy. No i teraz pytanie, gdzie to wszystko wcisnąć? Mam też trochę wątpliwości na temat wrażeń zmysłowo - estetycznych, jake będzie wywoływał tak zmodyfikowany ogór :D No ale to już jest Twój wybór - w każdym razie jak coś poskładasz to daj znac jak wyszło i zapodaj jakies fotki.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

widze ze pomysł się podoba... jutro biore się do roboty, a co do fotek... moze uprosze kogos z cyfrówką.... niestety te słuchawki nie wchodzą w gre, bo to troche niebezpieczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...