Skocz do zawartości

KAWASAKI VN 2000


cabaniero
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Witam wszystkich zarażonych chorobą dwóch kółek. interesuje mnie wszystko na temat VN 2000, jak się prowadzi, ile pali, ile kosztuje serwisowanie, typowe bolączki na co zwracać uwagę przy zakupie używanego motocykla. Prosze o informację od użytkowników, gdyż takowi wiedzą co w trawie piszczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zarażonych chorobą dwóch kółek. interesuje mnie wszystko na temat VN 2000, jak się prowadzi, ile pali, ile kosztuje serwisowanie, typowe bolączki na co zwracać uwagę przy zakupie używanego motocykla. Prosze o informację od użytkowników, gdyż takowi wiedzą co w trawie piszczy

 

extra się prowadzi pali 5,5 litra, serwis ? wymieniasz olej co 12 tys i jedziesz dalej. jesli bezwypadkowy z przebiegiem 15-25 tys brac nie zastanawiac się jest jeszcze z byt młody by sie coś w nim psuło 40tys i wiecej cos tam trzeba bedzie pogrzebac a to łożysko w główce ramy a to klocki itd. patrz na opony wytrzymują 15-20 tys szczegulnie ta na tyle a kosztuje około 900zł

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Motocykl o poj. 2000 powinien mieć lepszy moment obrotowy niż mniejsze maszyny.

Oznacza to, iz silnik jest bardziej elastyczny (mniej machania skrzynią biegów) i ma lepszą dynamikę.

Jeśli komuś nie wystarczy dynamika dotychczas produkowanych cruiserów (Wildstar, VTX itp) bedzie mógł sięgnąć po coś większego. Pytanie tylko: po co?

Cruiser to zdecydowanie nie jest maszyna do wyścigów ( no, chyba że na 1/4 mili) Rama, zawieszenie, opony, hamulce ( i masa innych elementów) pomimo zastosowania wszelkich przeróbek nigdy nie pozwolą mu wchodzić tak w zakręty jak robią to inne motocykle. Ruszać jeszcze szybciej? Dlaczego nie. Tylko po co? ;)

 

 

dzwiek zajebisty mam vulcana 2000 na pustych a bas jaki sie wydobywa to poprostu muzyka i to slychac ze to jest 2 litry

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam . Zmierzam w kupno vn2000 2005 Limited ( praktycznie bez przebiegu) i oto moje pytanie. Czy jest cos na co nalezaloby zwrocic uwage przy wyborze tego motoru? czy ma jakies usterki ktore ujawniaja sie po 5000, 10000 km? Czy generalnie sa to motory bezusterkowe czy maja jakies slabe punkty? VTX przyzwyczail mnie do 100 procentowo bezstresowej jazdy i ma to dla mnie duze znaczenie bo nie jestem ani fachowcem ani nawet garazowym mechnikiem. Mowie wylacznie o stronie mechaniki..Dzieki z gory i pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupujesz prawie nowe moto to czym się przejmujesz?Nic się nie psuje,mam dwóch kolegów którzy śmigają takimi motocyklami i nie słyszałem żeby mieli jakiekolwiek z nimi problemy.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Zmierzam w kupno vn2000 2005 Limited ( praktycznie bez przebiegu) i oto moje pytanie. Czy jest cos na co nalezaloby zwrocic uwage przy wyborze tego motoru? czy ma jakies usterki ktore ujawniaja sie po 5000, 10000 km? Czy generalnie sa to motory bezusterkowe czy maja jakies slabe punkty? VTX przyzwyczail mnie do 100 procentowo bezstresowej jazdy i ma to dla mnie duze znaczenie bo nie jestem ani fachowcem ani nawet garazowym mechnikiem. Mowie wylacznie o stronie mechaniki..Dzieki z gory i pozdrawiam..

 

Kupuj smialo ja przejechalem 32000km i zadnego problemu,ostatnio trasa, san francisco - nowy jork,9 dni z rzedu po 800 km :crossy: maszyna spisala sie na 5+ :icon_biggrin: pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...