Skocz do zawartości

United Kingdom czyli Angielskie przy piwie


ciarah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja do swojego na ebayu kupilem......ale kupilem pare rzeczy na www.motoroni.pl

wiem, ze gmole do twojej pieknej tyszzz maja :flesje:

:buttrock: :rolleyes: :notworthy:

pozdro

 

Dzięki Mareczku.

Na ebayu niestety nie znalazłam. Ale pod tym adresem widzę nawet bagażnik, który mam dostać w sklepie dopiero w połowie lipca, a ja chciałam go mieć na wyjazd...

Gmola też widzę... Może kupię mojej Czarnulce, jak będę w Polsce ;-D

 

Witam panowie jestem tu nowy,tez jezdze i moze uda mi sie kiedys przejechac gdzies z wami pozdrawiam :notworthy:

 

PISZCZAŁA!

Witasz tylko panów?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie jestem tu nowy,tez jezdze i moze uda mi sie kiedys przejechac gdzies z wami pozdrawiam ;)

 

powitac, powitac ;)

 

Dzięki Mareczku.

Na ebayu niestety nie znalazłam. Ale pod tym adresem widzę nawet bagażnik, który mam dostać w sklepie dopiero w połowie lipca, a ja chciałam go mieć na wyjazd...

Gmola też widzę... Może kupię mojej Czarnulce, jak będę w Polsce ;-D

 

 

cala przyjemnosc po mojej stronie ...ja tam kupilem bagaznik i oparcie pasazera i jeszcze ...hmmm..jak to zwa....pod boczne torby ...nazwy zapomnialem;)

Edytowane przez Vampimar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajjjj,szkoda,ze nie 7 lipca :crossy:

Moze da sie przyspieszyc?? :wink:

 

3-4 smiga chyba Vampimar, wiec moze z nim smigniesz ??? :)

 

Ale Ci zazdroszcze..

 

No i po zawodach :buttrock: :crossy:

Weekend wspanialy, namiot sie sprawdzil w 100% i ............... NIE padalo, powtarzam, NIE padalo !!!!! :biggrin: :crossy:

Malo tego, swiecace slonce i wiejacy wiatr tak mnie spalily ze az mi slabo jest i sie zle czuje ( nie, nie od alkoholu :clap: )

 

bede teraz tu czesto bo widze ze jakies wyjazdy planujecie,a ja chetny jestem jak tylko bedzie czas pozdro :crossy:

 

Tez bym smignal, gdyby nie fakt ze mi motra sprzedales sprzed nosa !!! :flesje: :crossy:

Ale ........... powitac :D :clap:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety tak wyszlo koles napisal i w ten sam dzien wzia go ode mnie a spieszylo mi sie by zmienic przed sierpniem :crossy: :biggrin: :lalag:

o a moze ktos jedzie do polski na motocyklu :icon_twisted: wyjezdzamy z kumplem 07.08 a powrót mamy 07.22 jak ktos chetny to zapraszam

 

 

 

PISZCZAŁA!

Witasz tylko panów?

Pozdrawiam.

witam wszystkich panow i panie i dzieci i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety tak wyszlo koles napisal i w ten sam dzien wzia go ode mnie a spieszylo mi sie

 

Spoko ........... :icon_rolleyes:

Na nowy juz zaliczka wplacona :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

ps. patrz dwa posty wyzej .... Vampimar smiga 3-4 lipca

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko ........... :buttrock:

Na nowy juz zaliczka wplacona :biggrin: :clap:

ps. patrz dwa posty wyzej .... Vampimar smiga 3-4 lipca

 

ano smigam :biggrin:

.. :biggrin: ;) ....Katrin>>>>....zostaje w Dunkierce po zjezdzie z promu w hotelllu ze znajomymi ze Szkocjii(polacy)..oni jada samochodem..za ja sie z nimi tlukl bede.....musze sie wymeldowac przed 11sta:)))to o ktorej ty bedziesz we Francyjiii???duze prawdopodobienstwo istnieje , ze jednak sie spotkamy :clap:..moglibysmy kawalek razem smignac :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano smigam :)

.. :crossy: :icon_exclaim: ....Katrin>>>>....zostaje w Dunkierce po zjezdzie z promu w hotelllu ze znajomymi ze Szkocjii(polacy)..oni jada samochodem..za ja sie z nimi tlukl bede.....musze sie wymeldowac przed 11sta:)))to o ktorej ty bedziesz we Francyjiii???duze prawdopodobienstwo istnieje , ze jednak sie spotkamy ;)..moglibysmy kawalek razem smignac :icon_mrgreen:

 

Liczę na to, ze uda mi się zdążyć na prom na 6 rano, więc o 8 bym była w Dunkierce. Jeśli nie zdążę, to będę planowo - o 10.

 

Hotelik, to chyba znajome... :wink: Do namiotu się nie mieszczą? :icon_razz:

 

Ja też prócz gmola planuję bagażniczek - chyba jeden będzie pasował do końcówek od sissibaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę na to, ze uda mi się zdążyć na prom na 6 rano, więc o 8 bym była w Dunkierce. Jeśli nie zdążę, to będę planowo - o 10.

 

Hotelik, to chyba znajome... :crossy: Do namiotu się nie mieszczą? :icon_exclaim:

 

Ja też prócz gmola planuję bagażniczek - chyba jeden będzie pasował do końcówek od sissibaru.

 

malzenstwo z dzieckiem :icon_mrgreen:

na priva Ci napisze zaraz albo GG :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło bosie,człowieku!!!Dalej nie mogło Cie wywiać?

Toż to już prawie biegun północny :lalag:

Macie tam śnieg? :icon_rolleyes:

Witaj i pozdro :notworthy:

 

PISZCZAŁA masz PW.Czekam z niecierpliwościa na odzew!!! :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło bosie,człowieku!!!Dalej nie mogło Cie wywiać?

Toż to już prawie biegun północny :P

Macie tam śnieg? :)

Witaj i pozdro :biggrin:

 

PISZCZAŁA masz PW.Czekam z niecierpliwościa na odzew!!! ;)

wiadomosc wyslalem a wiecej informacji przesle potem ok pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...