Skocz do zawartości

United Kingdom czyli Angielskie przy piwie


ciarah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Marek i przyjemnego smigania po jUKeju :icon_rolleyes: :cool:

A to ze temat jest tu to tak wyszlo po pierwszym poscie. Potem byly prosby o stworzenie odrebnego dzialu dla "angoli" ale ............ spełzły na niczym :biggrin: :lapad:

Ostal sie jeno ten temat i tu czasamipisujemy.

Moze w lipcu znowu jakies wspolne smiganko, co budzik ?

 

 

moze i ja bym posmigal z wami tylko zalezy ktorego bo 20 lipca do PL jade na 2 tygnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Koledzy i Koleżanki

 

W niedzielę 17.06.2007 r W Londnie mial miejsce tragiczny wypadek.

Odzszedł od nas wspanialy kolega i przyjaciel, wyruszył wieczorem z

pod Ace Cafe drogą A 40 w kierunku Slough gdzie w wyniku fatalnego

zbiegu okoliczności uległ śmiertelnemu wypadkowi na motocyklu. W

imieniu London's Riders składam wyrazy współczucia rodzinie i

znajomym.

 

Irek pozostaniesz w mojej pamięci - przepraszam że niepojechałem wtedy

z Wami.

 

LUKAS ZX6R

 

ps znalazlem to w necie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze podalbys jakies namiary: co, gdzie, kiedy ???

I cos blizszego nt. pogrzebu. Moze bysmy towarzyszyli Mu w ostatniej drodze ............

[*]

 

majkel ja nic nie wiem narazie znalazlem tego posta na innym forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majkel ja nic nie wiem narazie znalazlem tego posta na innym forum

 

 

 

ps. sytuacja rodzinna zmusza mnie do sprzedania motoru wiec narazie sie musze pozegnac z wami jak kiedys jeszcze mnie bedzie stac to cos sobie kupie dzieki wszystkim i za wszystko pozdro narazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam!

jestem tu nowy ... wczesniej zagadywalem na Waszym forum o jakies podpowiedzi na temat motocykli...

wtedy mialem w planach zakup ale nie wiedzialem dokladnie co ...

teraz juz jestem blizej niz dalej spelnienia tego marzenia :D ... tzn juz wiem co kupic a mianowicie KAWASAKI VN 900 CLASSIC :)

poza tym we wtorek zdalem egzam na prawko kat A wiec wszystko jest na dobrej drodze... i mysle ze w jakis miesiac powinienem sie wyrobic z kupnem :D

 

i moje pytanko ... ubezpieczenie !

znacie moze jakas konkretna firme ubezpieczeniowa zajmujaca sie motorkami w ktorej moglbym sprobowac? czy najlepiej w jakiejs wyszukiwarce internetowej po prostu poszukac najtanszego ?

to bedzie moj pierwszy motocykiel wiec chyba wezme pelne ubezpieczenie (comprehensive) zeby w razie Wu nie plakac .. odpukać .. puk puk :D

 

maszyne kupuje nowa z salonu .. jesli to cos zmienia

 

tak w ogole jestem z MANCHESTERU dlatego tutaj zadaje to pytanie ... jakbyscie cos wiedzieli o angielskich ubezpieczalniach to prosze dajcie znac .. z góry dzieki

 

a tak na marginesie .. jest ktos jeszcze z okolic manchesteru ? .. pozdrawiam i jeszcze raz dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

KAWASAKI VN 900 CLASSIC :icon_mrgreen:

 

maszyne kupuje nowa z salonu .. jesli to cos zmienia

 

a tak na marginesie .. jest ktos jeszcze z okolic manchesteru ? .. pozdrawiam i jeszcze raz dzieki.

 

Pogratulowac wyboru i duzej kasy :icon_mrgreen:

Zawsze to mazna gdzies kawalek podjechac po angielskim highwayu :rolleyes: aby sie spotkac na :icon_mrgreen:

ps. w sprawie ubezpieczenia to zapytaj jeszcze w salonie bo moze Oni maja jakies kontakty z ubezpieczycielami

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogratulowac wyboru i duzej kasy :icon_mrgreen:

Zawsze to mazna gdzies kawalek podjechac po angielskim highwayu :crossy: aby sie spotkac na :flesje:

ps. w sprawie ubezpieczenia to zapytaj jeszcze w salonie bo moze Oni maja jakies kontakty z ubezpieczycielami

Hej

za nowa maszyne, bez znizek, zaplacisz wiecej (czyt. duzo)

pozdro

 

dziekowac dziekowac.

w obu wyszukiwarkach wyszlo kolo 900Ł na rok. :banghead:

wczesniej gdzies udalo mi sie znalezc cos kolo 700... ale zobaczymy .. za jakies 2 tygodnie moze bede zamawial juz sprzet wiec jak dostane wszystkie informacje typu nr rej i dokladna specyfikacje motoru to wtedy bede szukal.

dokladna specyfikacje to chodzi mi o jakies zabezpieczenia .. immobiliser .. alarm czy cos .. bo podczas ubezpieczania pytaja o to i moze bedzie cos taniej jak motorek zabezpieczony.

chociaz wydaje mi sie ze nowy seryjny motocykl nie ma zadnych takich zabezpieczen co ?!

 

oczywiscie licze sie z dosc wysoka skladka gdyz wlasnie nie mam znizek a w dodatku mam tylko 24 latka :notworthy:

wiec roczek mi brakuje zeby nie placic nadwyzki... ale nie bede czekal rok z kupnem hehe :eek:

 

zapytam jeszcze u dealera o jakas podpowiedz w sprawie ubezpieczenia tak jak podpowiadasz majkelpl .. dzieki.

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie "angole" !!!!

Cisza tu jakas straszliwa nastala a czas wakacji i urlopow w Pl juz chyba minal i czas zrobic jakas ustawke na wspolne :icon_razz:

Sa jacys chetni i obecniu w jUKeju ??? :icon_biggrin:

Hejka wszystkim!

Rzeczywiscie straszna cisza, myslalem ze ten temat juz umarl. Gdyby byl jakkis konkretny pomysl na jakis jednodniowy wypad w weekend, to sie pisze. Wkoncu moze bym kogos poznal co smiga na moto bo z tym u mnie krucho, a z mila checia posmigalbym z kims. :icon_razz: Dawac jakies propozycje!

pozdro! :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc chlopaki. Milo znow popatrzec na wasze plany motorowe. Ja niestety narazie odpuszczam bo po wypadku na moim T-cacie w maju ciagle jestem na kulach i jeszcze miesiac musze byc. Motorek juz prawie naprawilem i niedlugo bedzie gotow do sprzedazy. Ze mna troche gorzej bo zanim znow wsiade na 2 kolka to z roczek musi uplynac. Do tego czasu zycze szerokich drog i patrzcie przed siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...