Skocz do zawartości

United Kingdom czyli Angielskie przy piwie


ciarah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sluchjcie wszyscy nasz kolega PALOOCH mial krakse na motorku a tego co wiem nic mu sie nie stalo tylko z noga ma cos nie tak i lezy w szpitalu w SOUTHAMPTON wiec odkladac wszystkie plany i jedziemy go odwiedzic

odwiedziny zaczynaja sie od 14.00 wiec mysle ze o tej godzinie powinnismy sie spodkac pod szpitalem napewno sie ucieszy ze jednak ktos o nim pamietal

 

 

ps. to sie moze zdarzyc kazdemu z nas nie znasz dnia ani godziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchjcie wszyscy nasz kolega PALOOCH mial krakse na motorku a tego co wiem nic mu sie nie stalo tylko z noga ma cos nie tak i lezy w szpitalu w SOUTHAMPTON wiec odkladac wszystkie plany i jedziemy go odwiedzic

odwiedziny zaczynaja sie od 14.00 wiec mysle ze o tej godzinie powinnismy sie spodkac pod szpitalem napewno sie ucieszy ze jednak ktos o nim pamietal

ps. to sie moze zdarzyc kazdemu z nas nie znasz dnia ani godziny

 

jak będziesz wiedział szczegóły to napisz coś więcej. Stawiam browara że winna jest baba.

A kolega niech wraca szybko do zdrowia, pozdrów go tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam All!!!!!!

dzis wraz z kolega udalismy sie na wizyte do szpitala w Southampton, aby sprawdzic jak miewa sie Palooch!

Link ponizej przedstawia jak on sie czuje:

 

 

http://www.wrzuta.pl/obraz/fMRdSbNwZ9/palooch

 

czyli noga na wyciagu z ciezarkiem - ale obok lozka lezy kombnezon i tank bag, oraz kask.

generalnie ma sie dobrze :lalag: o szczegoly pytajcie Paloocha,

miejmy nadzieje ze wkrotce z tego wyjdzie :notworthy:

 

pozdrawiam

Boodzik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiamy jaka nastepna maszynke paloch zakupi!! i czekamy na come back pozdrawiam narazie

 

 

ztego co mi wiadomo poolpch jest zesrany narazie albo w szoku bo ma dosc moto i chyba nic nie kupi dopuki nie zapomni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam chlopaki, mam pytanko, mozna do Ace Cafe przyjechac samochodem? mieszkam 50 mil od londynu i chetnie bym sie bujnal tam, kiedy kolejne spotkanko? I powiedzcie mi ile wynosi ten congestion charge jak chce wjechac do londynu? Samochod na polskich blachach.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam chlopaki, mam pytanko, mozna do Ace Cafe przyjechac samochodem? mieszkam 50 mil od londynu i chetnie bym sie bujnal tam, kiedy kolejne spotkanko? I powiedzcie mi ile wynosi ten congestion charge jak chce wjechac do londynu? Samochod na polskich blachach.

 

Pozdro

 

furom mozesz zajechac i postawic sobie na boczku oplaty zadnej nie ma bo to nie pierwsza strefa tzn. centrum a spodkanko to nie wiem jak bys smigal motorwm to mozna pogadac ale jak jezdzisz puszka to o czy tu gadac zawsze mozesz podiechac popatrzec jak chlopaki smigaja to nic nie kosztuje a tak na marginecie tam zawsze jest sporo polakow na bestiach to napewno sie z kims zgadasz ja nie mieszkam w londynie jade czasem filmik nakrecic pozdrawiam

 

 

 

witam to znowu ja cos tu slabo sie dzieje na tym forum jest jeszcze jedno na www.scigacz.pl i temat Emigranci tam sporo chlopakow pisze co sa na wyspach

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

furom mozesz zajechac i postawic sobie na boczku oplaty zadnej nie ma bo to nie pierwsza strefa tzn. centrum a spodkanko to nie wiem jak bys smigal motorwm to mozna pogadac ale jak jezdzisz puszka to o czy tu gadac zawsze mozesz podiechac popatrzec jak chlopaki smigaja to nic nie kosztuje a tak na marginecie tam zawsze jest sporo polakow na bestiach to napewno sie z kims zgadasz ja nie mieszkam w londynie jade czasem filmik nakrecic pozdrawiam

witam to znowu ja cos tu slabo sie dzieje na tym forum jest jeszcze jedno na www.scigacz.pl i temat Emigranci tam sporo chlopakow pisze co sa na wyspach

 

pozdro

 

chetnie bym podjechal motorkiem ale na razie planuje tylko kupic, jesli jestes troche obeznany gdzie mozna znalezc cos kolo londynu to napisz mi na gg albo na pw, im szybciej kupie tym lepiej :) gg:8557711

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno znajdziesz cos na: biketrader

sprobuj tez na ebay'u...

 

----------------------------------------------------

 

Oto 3 fotki strzelone wczoraj na zlocie w Poole:

http://img413.imageshack.us/my.php?image=motur2hd1.jpg

http://img485.imageshack.us/my.php?image=motur1lg3.jpg

http://img483.imageshack.us/my.php?image=moto640od5.jpg

Edytowane przez meduzzzz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam na imie Marek i zupelny swiezak ze mnie. Dopiero dzisiaj dorwalem ten temat wiec sie podlanczam. Mam pytanko czy sa tu jacys motocyklisci z moich okolic- Dartford, Kent za raz przy M25 nie wiem ktory junction ale kto jezdzi to o Dartford Crossing slyszal. Chetnie bym kogos zapoznal bo nie znam nikogo z kim moglbym posmigac i pogadac o motorkach przy pifffku.

Pozdro dla wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam na imie Marek i zupelny swiezak ze mnie. Dopiero dzisiaj dorwalem ten temat wiec sie podlanczam. Mam pytanko czy sa tu jacys motocyklisci z moich okolic- Dartford, Kent za raz przy M25 nie wiem ktory junction ale kto jezdzi to o Dartford Crossing slyszal. Chetnie bym kogos zapoznal bo nie znam nikogo z kim moglbym posmigac i pogadac o motorkach przy pifffku.

Pozdro dla wszystkich!

WITAJ, NOWY!!!!

WIDZE ZE CISZA TU STRASZNA, NIE WIEDZIEC CZEMU JAKOS NIKT NIE PISZE, CZYZBY WSZYSCY POWYJEZDZALI DO PL? PEWNIE TEN TEMAT WKROTCE WYLADUJE W OCZYSZCZALNI :biggrin:

 

WIEC, NIE MASZ SZCZESCIA.NIKT TU NAWE NIE CHCE CIE PRZYWITAC, A KILKA MIESIECY TAKI BYL RUCH W TYM TEMACIE. JAK COS TO JESZCZE ZYJE TEMAT NA WWW.SCIGACZ.PL - ZAKLADAKA EMIGRANCI

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki! Za powitanko budzik. Mysle ze taki temat powinien znajdowac sie np. w dziale motocykle sprtowe, sportowo-turystyczne i nakedy. Przewaznie takimi sprzetami ludzie smigaja oprocz choperow. Tam jest ruch i ludziska znaczni czesciej zagladaja niz do dzialu zloty, imprezy..... Ja natknolem sie na ten temat przez wielki przypadek, nigdy wczesniej nie bylem w tym dziale. To narazie tyle, czasem pewnie tu zagladne ale watpie coby temat sie rozkrecil.

Pozdrawiam i dlugiego slonecznego sezonu zycze!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Marek i przyjemnego smigania po jUKeju :icon_biggrin: ;)

A to ze temat jest tu to tak wyszlo po pierwszym poscie. Potem byly prosby o stworzenie odrebnego dzialu dla "angoli" ale ............ spełzły na niczym :D :P

Ostal sie jeno ten temat i tu czasamipisujemy.

Moze w lipcu znowu jakies wspolne smiganko, co budzik ?

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...