Skocz do zawartości

United Kingdom czyli Angielskie przy piwie


ciarah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym tez sie chetnie wybral na mini wycieczke:)

 

wg. google mapy na wyspe plyna 3 promy-le;)

z...

1.Lymington(kilka mil od Bournemouth, najblizej i najkrotsza trasa wiec pewnie najtanszy)

2.Southampton

3.Portsmuth

 

 

Zgadza sie :)

Ceny biletów na motur to 12 funtów w jedna strone.

Nie trzeba wczesnej bookowac bo zawsze motra wpuszcza :D

 

siema majkel ty napewno sie orjetujesz ile kosztuje prom tam do ciebie z angli i z kad odplywa ja mieszkam w Bournemouth a tam mnie jeszcze nie bylo wiedz moze sie skusze ?

 

To zgarnij jeszcze budzika i wpadajcie :D

Od Ciebie do Lymington jest 20 minut, wiec ........... dasz rade :wink:

Serdecznie zapraszam bo wyspa jest piekna :icon_rolleyes:

 

ps. EDIT : tak sobie na Isle of Wight na kole nie pojezdzisz !!!!!

Spokój ma byc !!!!

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie :)

Ceny biletów na motur to 12 funtów w jedna strone.

Nie trzeba wczesnej bookowac bo zawsze motra wpuszcza :lalag:

 

To zgarnij jeszcze budzika i wpadajcie :clap:

Od Ciebie do Lymington jest 20 minut, wiec ........... dasz rade :)

Serdecznie zapraszam bo wyspa jest piekna :smile:

 

ps. EDIT : tak sobie na Isle of Wight na kole nie pojezdzisz !!!!!

Spokój ma byc !!!!

 

 

 

wiem ze nie dam rady bo tam nie ma miejsca zeby motor bujnac hahahahahahahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha ;)

jest jest, wyobraz sobie :D

Tylko tu sa baaaaaardzo uczynni angole i jak im sie cos nie podoba to notuja numery i dzwonia na policje :icon_mrgreen:

Twoj wybor - Twoje punkty ;) :D

 

to nie sa angole tylko jakies plemie koczownicze bo angoli to nic nie obcgodzi poza nimi samymi hahahahaha

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

a to juz niedzielna wizyta w Ace Cafe w Londynie pare filmow

 

http://kudi32.wrzuta.pl/film/5RJexVyReD/

http://kudi32.wrzuta.pl/film/kgEAL1whUV/

http://kudi32.wrzuta.pl/film/4YWwawzsHz/

http://kudi32.wrzuta.pl/film/904iQ9T1Xv/

 

 

ps milego ogladania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie sa angole tylko jakies plemie koczownicze bo angoli to nic nie obcgodzi poza nimi samymi hahahahaha

 

 

Nieprawda, nieprawda. To sie nazywa postawa spoleczne :-) Tak samo jest w Szwecji.

Osoba stanowiaca zagrozenie na drodze, zostanie zaraz napietnowana - czyt. doniesione zostanie do stosownych sluzb, ktore sie taka osoba odpowiednia zajma.

 

Mi sie to podoba :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to juz filmy z innej bajki i zlotow

 

 

 

http://kudi32.wrzuta.pl/film/azh9GcIHKt/

http://kudi32.wrzuta.pl/film/oVEOU0waA4/

http://kudi32.wrzuta.pl/film/ft07vdVgU3/

http://kudi32.wrzuta.pl/film/1og2AYxhkh/

_______________

 

Nieprawda, nieprawda. To sie nazywa postawa spoleczne :-) Tak samo jest w Szwecji.

Osoba stanowiaca zagrozenie na drodze, zostanie zaraz napietnowana - czyt. doniesione zostanie do stosownych sluzb, ktore sie taka osoba odpowiednia zajma.

 

Mi sie to podoba :-)

 

 

ciekawe czy jak by doniesli na ciebie to tez by ci sie spodobalo??????????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda, nieprawda. To sie nazywa postawa spoleczne :-) Tak samo jest w Szwecji.

Osoba stanowiaca zagrozenie na drodze, zostanie zaraz napietnowana - czyt. doniesione zostanie do stosownych sluzb, ktore sie taka osoba odpowiednia zajma.

 

Mi sie to podoba :-)

Mi sie srednio podoba... Dla typowego szarego obywatela motocykl stwarza zagrorzenie nawet gdy stoi - a co bedzie jesli biedaczysko motocyklista ma glosny tlumik?? jaska chmure np?? Z reszta jak ktos doniesie to musi to pozniej udowodnic jakos?? Bo yba nie jest tak, ze Policja zatrzymuje motocykliste, który jechał z prędkością 666km/h i wystawiaja mandat na podstawie donosu?

-Podobno jechał pan za szybko!

-Ależ panie władzo...

-Pokaż panu jak jechał!

-Bziuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum

-A jak powinien jechać??

-Pyr, pyr, pyr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie srednio podoba... Dla typowego szarego obywatela motocykl stwarza zagrorzenie nawet gdy stoi - a co bedzie jesli biedaczysko motocyklista ma glosny tlumik?? jaska chmure np?? Z reszta jak ktos doniesie to musi to pozniej udowodnic jakos?? Bo yba nie jest tak, ze Policja zatrzymuje motocykliste, który jechał z prędkością 666km/h i wystawiaja mandat na podstawie donosu?

-Podobno jechał pan za szybko!

-Ależ panie władzo...

-Pokaż panu jak jechał!

-Bziuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum

-A jak powinien jechać??

-Pyr, pyr, pyr...

 

Panowie bez przesady. W UK jednosladow jest cala masa, wiec nie przesadzajmy. Policja zatrzymuje pojazdy tylko kiedy zostana zlamane przepisy - i maja na to dowod (sami sa swiadkami, badz uchwycila to kamera). Kontrole jako takie prawie nie maja miejsca. Moze w PL jest tak jak piszesz - ze moto == dziwny gosc, ktorego nalezy od razu spacyfikowac. Po drugie. Jazda niebezpieczna oznacza jazde brawurowa- sznur samochodow, waskie ulliczki, i ktos jedzie 80-100 lub wiecej. Kij mu w oko, czy cos zrobi sobie, najbardziej obawiam sie wtedy o ludzi, ktorych taki idiota moze potracic.

 

Jak mam ochote poszalec, to sa autostrady, lub piekne drogi poza miastem (z naciskiem na te drugie). Poza tym, sam nie toleruje szpanerstwa/brawury w miescie, pelnym ludzi/dzieci itd. tak wiec taka postawa bardzo mi odpowiada, bo wynika glownie z troski o zycie swoje/bliznich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie srednio podoba... Dla typowego szarego obywatela motocykl stwarza zagrorzenie nawet gdy stoi - a co bedzie jesli biedaczysko motocyklista ma glosny tlumik?? jaska chmure np?? Z reszta jak ktos doniesie to musi to pozniej udowodnic jakos?? Bo yba nie jest tak, ze Policja zatrzymuje motocykliste, który jechał z prędkością 666km/h i wystawiaja mandat na podstawie donosu?

-Podobno jechał pan za szybko!

-Ależ panie władzo...

-Pokaż panu jak jechał!

-Bziuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum

-A jak powinien jechać??

-Pyr, pyr, pyr...

 

 

ale jak taka lajza doniesie na ciebie to oni jak maja kamery w tym miejscu to moga cie sprawdzic nie sadze ze powiedza ile jechales ale jak jechales na kole to maja to nagrane SMIERC KONFIDETOM NIECH ZGINA

 

Panowie bez przesady. W UK jednosladow jest cala masa, wiec nie przesadzajmy. Policja zatrzymuje pojazdy tylko kiedy zostana zlamane przepisy - i maja na to dowod (sami sa swiadkami, badz uchwycila to kamera). Kontrole jako takie prawie nie maja miejsca. Moze w PL jest tak jak piszesz - ze moto == dziwny gosc, ktorego nalezy od razu spacyfikowac. Po drugie. Jazda niebezpieczna oznacza jazde brawurowa- sznur samochodow, waskie ulliczki, i ktos jedzie 80-100 lub wiecej. Kij mu w oko, czy cos zrobi sobie, najbardziej obawiam sie wtedy o ludzi, ktorych taki idiota moze potracic.

 

Jak mam ochote poszalec, to sa autostrady, lub piekne drogi poza miastem (z naciskiem na te drugie). Poza tym, sam nie toleruje szpanerstwa/brawury w miescie, pelnym ludzi/dzieci itd. tak wiec taka postawa bardzo mi odpowiada, bo wynika glownie z troski o zycie swoje/bliznich.

 

czym wiecej anglikow zapuka do bogo tym wiecej naszych rodakow bedzie mialo prace i to sie nazywa dobra troska o swoich obywateli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

czym wiecej anglikow zapuka do bogo tym wiecej naszych rodakow bedzie mialo prace i to sie nazywa dobra troska o swoich obywateli

 

No, nie kolego, teraz zes pojechal po bandzie :biggrin: :biggrin: :flesje:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze w PL jest tak jak piszesz - ze moto == dziwny gosc, ktorego nalezy od razu spacyfikowac.

Czy to w polsce, czy to w niemczech, glupota ludzka nie zna granic... watpie czy 50-cio letnia dewotka (wiek nie gra roli bo ostatnio zauwazam ze mlodsi ludzie sa bardziej sztywni niz starsi) angielska(np) pomysli o motocykliscie - jaki mily grzeczny chlopiec..

 

Owszem sa pewne granice i pewnych rzeczy robic sie nie powinno, ale... Ja tam przyznam sie szczerze czasem lubie zaszarzowac, z reszta kazdy chyba lubi i kazdemu sie chyba zdarza... Do tego przeciez sluzy motocykl :crossy: (i nie chodzi mi o jazde na jednym kole po placu zabaw!)

 

Ciekawe tez czy ci donosiciele sa na tyle sprawiedliwi i doniosa na siebie gdy popelnia wykroczenie:) Na szczescie nie spotkalem jeszcze z donosicielstwem, a juz niejeden mandacik musialbym zaplacic... a wkurzylbym sie niemilosiernie :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra chlopaki, dosyc smetnych gadek, przejdzmy do konkretow. Fajnie ze sie znajduje coraz wiecej chetnych na wysepke w weekend (26-27maj). Wiem ze Budzik jedzie, chyba Ferox tez. Ja jade na pewno, tak wiec Majkel - szykuj sie!!! Moglibysmy sie umowic na promie w sobote kolo poludnia bo z Milton Keynes musze z 2 godziny jechac. W niedziele musze wracac zeby odebrac zone z lotniska wiec nocleg sobota - niedzila mile widziany i zakrapiany. Musze tylko do lidla skoczyc po namiot za 9.99 bo budzik mowil ze wlasnie maja. Zapowiada sie ciekawe spotkanko, szykowac aparaty i kamery zeby bylo co wrzucac w obieg!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...