Skocz do zawartości

United Kingdom czyli Angielskie przy piwie


ciarah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma problemu, tylko zaznaczam że miejscówki to dwie kanapy lub podłoga. No chyba że będzie jakaś niewiasta to odstąpię pół swojego łóżka :icon_mrgreen:

ja tez poprosze o jedno miejsce - na podlodze :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlugo nie zagladalem na forum, bo w polsce jestem na urlopie... no... w sumie to juz po urlopie :biggrin: , ale zostal mi jeden dzien i bede walczyl do konca :crossy: ;)

 

I kurcze pieczone, psia kostka, motyla noga... bardzo mnie zaskoczyliscie tym festiwalem w PAIGNTON! I wishbone ash bedzie gral!!! jeju!!!!!!!

 

Paignton to przeciez *prawie* moja miescina, bo to tuż obok mojego Torquay, a oba miasteczka to jak syjamskie blizniaki.

 

Najlepsze w tym wszystkim jest to, ze akurat na poczatek maja mam zaplanowana przeprowadzke do Bournemouth(ew. Poole). A jeszcze lepsze jest to, ze z poczatkiem maja konczy mi sie umowa na mieszkanie wiec chocbym chcial to nie bede mogl nikogo z was przenocowac(o sobie nie wspominajac)...

 

Tak czy siak ja na pewno bede!!! ;)

 

PS.:

Budzik ty z Bournemouth jestes znasz jakies fajne agencje mieszkaniowe? Bo do konca kwietnia musze jakas chalupe sobie znalezc. z góry dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zdazylem skumac :buttrock: to u Ciebie nocuja 3 sztuki ( budzik, ja + 1 osoba ).

A pewnie przyjedzie wiecej chlopaków z forum i beda koczowac w namiotach :biggrin:

 

Budzik ty z Bournemouth jestes znasz jakies fajne agencje mieszkaniowe?

 

Czy abys nie pomylił sie ???

Chodzilo Ci o agencje ..... mieszkaniowa ??? :icon_mrgreen:

Bo jak piszesz ze fajne, to raczej nie mieszkaniowe :lalag:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy abys nie pomylił sie ???

Chodzilo Ci o agencje ..... mieszkaniowa ??? :icon_mrgreen:

Bo jak piszesz ze fajne, to raczej nie mieszkaniowe :biggrin:

hehe :lalag: no bo ja tutaj szyfrem pisze... :P

spoko - w google maps juz zlokalizowalem polozenie tzw. "estate agents". Po prostu wybiore sie w tourne po bournemouth, od agencji do agencji :buttrock: .

 

Co do samego przyjazdu do Paignton to warto przy okazji pojechac do Brixham w miejsce zwane Berry Head (ladny widoczek). Jadac do Plymouth moznaby ominac główna trase i uderzyc przez Kingswear(prom), Dartmouth(zamek), Tellcross(czy jakos tak) i Kingsbrigde. "Krajobrazowo" mozna dojechac do Plymouth.

Edytowane przez meduzzzz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wlasnie zamiar tak "krajobrazowo" jechac.

Od Dorchester z A 35 zjechac na dół na A 3052 i dojechac nia do Exeter.

Potem w doł A379 do Paignton. Nie wiem jakie po droge sa atrakcje :evil:

W Bournemouth moze wezmiemy budzika i juz w trzech bedziemy jechac. Pisze moze bo w piatek biore wolne i juz z rana wyruszamy z I.O.W :) :crossy:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc rajdowcy. Sorki ze troche odbiegne od tematu waszego spotkania i znow spytam o szkocje. Otoz dzis sie dowiedzialem ze dostane holidaya tylko na pierwszy tydzien tj 23-25maj natomiast 29-> nie dostane. W zwiazku z tym moge z wami jechac i zmywac sie w poniedzialek rano bo we wtorek do pracy. Dlatego pytam czy bylby ktos chetny zeby ze mna w poniedzialek wracac ze szkocji? Bo jezeli nie to chyba sie nie zdecyduje na tak dluga droge powrotna w samotnosci...

 

Czesc rajdowcy. Sorki ze troche odbiegne od tematu waszego spotkania i znow spytam o szkocje. Otoz dzis sie dowiedzialem ze dostane holidaya tylko na pierwszy tydzien tj 23-25maj natomiast 29-> nie dostane. W zwiazku z tym moge z wami jechac i zmywac sie w poniedzialek rano bo we wtorek do pracy. Dlatego pytam czy bylby ktos chetny zeby ze mna w poniedzialek wracac ze szkocji? Bo jezeli nie to chyba sie nie zdecyduje na tak dluga droge powrotna w samotnosci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pytam czy bylby ktos chetny zeby ze mna w poniedzialek wracac ze szkocji? Bo jezeli nie to chyba sie nie zdecyduje na tak dluga droge powrotna w samotnosci...

 

Palooch, znamy sie b.krotko, ale czy ty aby nie przesadzasz troche z ta samotnoscia :D i trudami tej podrozy powrotnej po angielskich autostradach na motocyklu :biggrin: i to pod koniec maja :biggrin: :biggrin: :smile: :smile: Nawet gdy bys mial trafic zla pogode...........

PER ASPERA AD ASTRA :smile: , no ale skoro Cie to przerasta :smile: Nie poddawaj sie Chlopaku :smile:

Pozdrowionka, MB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z początkiem lipca jadę 2oo do PL na 18 dni, dokładnie do grodu Kraka, jedzie może ktoś w tym terminie. Wiadomo że w towarzystwie raźniej wiec może akurat ktoś się przyłączy :banghead:

 

Ps. co do zlotu to załatwiłem sobie wolne na piatek,sobotę ale w niedzielę prawdopodbnie będe musiał iśc na nocną zmianę do pracy czyli na 8.30pm. Piszę prawdopodobnie bo jeszcze staram się załawic wolne :banghead:

Edytowane przez Sylwester
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, koledzy :icon_biggrin:

 

Znowu Was troszkę śledzę, hm....widzę, że szykuje się ładny wyjazd do Szkocji , w maju? O kurcze, to szkoda, że mnie tam nie będzie...Być może podeślę wam "dlabla tasmańskiego", który obecnie przebywa w Live.Może w końcu przeczyta to na forum, i dołączy do waszego, szanownego grona :icon_biggrin:

 

Hm...co do dzieci i żon, ich braku, czy też posiadania, wszystko może być względne Michaś. Też jestem żoną i matką,i też uwielbiam moto, jak również mam...propozycję moto wyjazdową do UK (hm...termin do ustalenia z zainteresowanym). O ile Grzechu się nie wycofa :icon_razz:

pozdróweczka z W-wy. Aga

[/quot

 

 

Faktycznie szkoda....Ja jestem w Polsce 18-20 maja na zlocie organizowanym przez Amazons kolo Warszawy..Aga do nas bedziesz miala blisko!! Rusty

 

szczegoly www.amazons.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS.:

Budzik ty z Bournemouth jestes znasz jakies fajne agencje mieszkaniowe? Bo do konca kwietnia musze jakas chalupe sobie znalezc. z góry dzieki :icon_mrgreen:

meduzzz

nie chcac zasmiecac forum wyslalem Ci wiadomosc prywatna tydzien temu na w/w temat,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS.:

Budzik ty z Bournemouth jestes znasz jakies fajne agencje mieszkaniowe? Bo do konca kwietnia musze jakas chalupe sobie znalezc. z góry dzieki :notworthy:

 

meduzzz

nie chcac zasmiecac forum wyslalem Ci wiadomosc prywatna tydzien temu na w/w temat,

Otrzymalem wiadomosc:) wielkie dzieki:)

Nawet ci odpisalem... Nic nie dostales? sprawdz skrzynke...

 

 

 

PS.:

Budzik ty z Bournemouth jestes znasz jakies fajne agencje mieszkaniowe? Bo do konca kwietnia musze jakas chalupe sobie znalezc. z góry dzieki :banghead:

 

meduzzz

nie chcac zasmiecac forum wyslalem Ci wiadomosc prywatna tydzien temu na w/w temat,

Otrzymalem wiadomosc:) wielkie dzieki:)

Nawet ci odpisalem... Nic nie dostales? sprawdz skrzynke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...