Skocz do zawartości

United Kingdom czyli Angielskie przy piwie


ciarah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

na początku maja organizowana jest bardzo fajna imprezka w Paignton, Devon. Więcej info na : http://www.bmad.co.uk/index.php

 

Ps. Mój Ace zaliczył dzisiaj na klatę bażanta :icon_mrgreen: , czego efektem jest połamana owiewka i mój zły humor. Nowe moto, żadnej ryski a tu taka niespodzianka. Uważajcie na bocznych drogach bo jak widac wszędzie czyha na nas niebezpieczeństwo :). Z drugiej strony nie sądziłem że kiedykolwiek będę wyciągał pióra z owiewki motocykla :lalag:

Ale zalamka! Ledwo co sie chwaliles nowa maszna a tu takie cos. Śmierc wszystkim bazantom!!! Wspolczuje ci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początku maja organizowana jest bardzo fajna imprezka w Paignton, Devon. Więcej info na : http://www.bmad.co.uk/index.php

 

Strona sie wyswietla, ale czy to jest dla wszystkich sprzetów imprezka ?

Bo sie nie moge doczytac :banghead:

I kolejne, jakze wazne zapytanie, to jest trzydniówka, wiec ....... nocleg u Ciebie ??? :) :crossy: :wink:

 

I tez w tym samym czasie, bo 6 maja jest u mnie, na I.O.W. zlot brtytyjskich klasyków i tez bedzie w ch*** ludzi i sprzetów. :biggrin:

 

Wiec podejmujemy decyzje gdzie sie spotykamy i wybieramy i szykujemy kasiore :flesje:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Paignton od mojego miejsca zamieszkania jest 50 kilosów, imprezka z tego co wiem dla wszystkich 2oo. Co do noclegu to mogę załatwic dla 2-3 osób w domu w którym mieszkam.

 

 

Jak tak to pewnikiem bym smignal z kolega z I.O.W.

Budzik go poznal a moze i On tez pojedzie :crossy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak tak to pewnikiem bym smignal z kolega z I.O.W.

Budzik go poznal a moze i On tez pojedzie :(

 

To poprosze mnie tez zabrac na ta wycieczke Paignton, chetnie przetestuje ekwipunek przed Szkocja

(namiot, gary.... itp) :) Jedynie obowiazki sluzbowe moga mnie w ostatniej chwili zatrzymac :(

 

NB. Szkocka wycieczke jest juz z grubsza zaplanowana. Konsultuje jeszcze detale postojow, miejsc noclegow, tras widokowych z zaprzyjaznionymi angielskimi motocyklistami, i za niedlugi czas czyli jeszcze przed Wielkanoca podam szczegoly/plany wycieczki. Narazie moge powiedziec tylko, ze skupimy sie na WEST HIGHLANDS + ISLE OF SKYE i dalej na wschod niz do INVERNESS nie dotrzemy napewno. Narazie moge powiedziec, ze pierwszy camping jest planowany w GRIZEDALE FOREST PARK, na 23rd of May'07, z kad nastepnego dnia rano po wieczorku zapoznawczym :crossy: ruszymy dalej do HIGHLANDS......... :crossy: Termin i czas calej wyprawy jest powszechnie znany :P i nie oczekuje na pytania w tej kwestii :smile:

 

Pozdrawiam serdecznie, Marcin

Edytowane przez ciarah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak to pewnikiem bym smignal z kolega z I.O.W.

Budzik go poznal a moze i On tez pojedzie :crossy:

 

oczywiscie < Majkel ,

ja sie pisze na kazdy ciekawy wyjazd, :D :buttrock:

No ale wyjazd do szkocji jest dla mnie priorytetowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to widzę że ekipa się zbiera :banghead:. Ja jestem za przetestowaniem namiotów i śpiworów :biggrin:, okolica jest naprawdę warta uwagi więc będzie można trochę pozwiedzac. Chętnie zajmę się wyszukaniem miejsc wartych uwagi, wiem że mają tam zoo,kilka zamków i chyba park wodny ale to jeszcze posprawdzam :)

 

Można też omówic na żywca wyprawę do Szkocji :biggrin:

Edytowane przez Sylwester
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, Panowie bez przesady z tym zwiedzaniem bo ta impra ma trwac trzy dni od piatku do niedzieli i nie bedzie czasu na zwiedzanie czegos innego.

Chyba ze bedzie nudno to wtedy zdamy sie na Twój plan.

Jak sie spotkamy w piatek, od razu wieczorek integracyjny a potem to juz do niedzieli rozrywki :icon_razz: :P

Tak wiec Sylwester, przyklepuj miejscówki dla mnie + 1 :icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, Panowie bez przesady z tym zwiedzaniem bo ta impra ma trwac trzy dni od piatku do niedzieli i nie bedzie czasu na zwiedzanie czegos innego.

Chyba ze bedzie nudno to wtedy zdamy sie na Twój plan.

Jak sie spotkamy w piatek, od razu wieczorek integracyjny a potem to juz do niedzieli rozrywki :icon_evil: :icon_razz:

Tak wiec Sylwester, przyklepuj miejscówki dla mnie + 1 :)

 

 

nie ma problemu, tylko zaznaczam że miejscówki to dwie kanapy lub podłoga. No chyba że będzie jakaś niewiasta to odstąpię pół swojego łóżka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwek, nie wazne gdzie sie spi, wazne u kogo :icon_mrgreen: :lapad: i aby klimat był :flesje:

Mam zamiar przybyc na 3 dni i miec fajny weekend :wink: w doborowym towarzystwie.

A niewiasty wyrwiemy juz na imprezce :biggrin:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...