Skocz do zawartości

United Kingdom czyli Angielskie przy piwie


ciarah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka panowie witam po przerwie co prawda jeszcze jestem w polsce ale jutro juz bede dosiadał rumaka.NIestety nie mam czasu czytac całego tematu co sie wydarzylo pod moje nieobecność wiec mam prośbe jakby ktos mógł mi streścić jakieś wazne nowinki z ostatnich wydarzeń dzieki wielkie i do zobaczenia mam nadz

 

Siemka Ferox

Ogolnie nic ciekawego sie tu nie wyarzylo.Budzik i Majkiel byli w mueum motorkow i mowili ze fajnie. Majkiel wrzucil nawet kilka fotek na http://majkelpl.fotosik.pl/albumy/134372.html.

Poza tym pojawilo sie paru nowych zapalencow rzadnych wrazen jedosladowych. Jeden z nich to Debik. Zalatwilem mu TDM po malych przejsciach i teraz szuka do niej gratow. Jak bys cos wiedzial to pomoz naszemu bratu.

Szkocje potwierdzono na 23maj. Ja chyba dam rade ale mysle jeszcze o wypadzie do polski okolo tego terminu.Moze bys sie skusil bo kiedys o tym gadalismy (mam nawet krotkofalowki :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam palooch dzieki za info jesli chodzi o dalsze wyjazdy to niestety na ten sezon sie nie dam rady wyrobic tak wiec ani szkocja ani polska niestety w przyszłym roku bardzo chętnie do polski bym skoczył takze jakby co to pamietaj o mnie.Teraz bardziej myszle o jakims wypadziku w weekend moze cos na ten wekend wykombinujemy jesli bedzie pogoda to ja bardzo chetnie pozdrawiam i czekam na jakies propo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moto zakupione więc jak będe konkretne szczegóły na jakiś wypad to się piszę. Mam nadzieje że ktoś się znajdzie z moich okolic :icon_razz: aby było raźniej :icon_rolleyes:

 

No piekna maszynka, mysle o upgrade swojej i Ace jest wysoko na liscie. Moglbys mi udzielic kilku wskazowek - ile kosztuje roadtax na 1000cc i jakie to ma spalanie bo moj t-cat pali 5,8 przy 100MPH wiec jestem ciekaw o ile bardzie lakomy jest taki motorek.

Kolory tez trafiles najladniejsze moim zdaniem. Gratuluje zakupu i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No piekna maszynka, mysle o upgrade swojej i Ace jest wysoko na liscie. Moglbys mi udzielic kilku wskazowek - ile kosztuje roadtax na 1000cc i jakie to ma spalanie bo moj t-cat pali 5,8 przy 100MPH wiec jestem ciekaw o ile bardzie lakomy jest taki motorek.

Kolory tez trafiles najladniejsze moim zdaniem. Gratuluje zakupu i pozdrawiam

 

mały update fotek

 

http://www.bikepics.com/members/motonit/99yzf1000/

jeszcze dokładnie nie mierzyłem spalania, ale nie pali dużo, napewno poniżej 8l. Kiedyś z ciekawości zmierzę ale jak na razie to leję i śmigam. A powiem szczerze że ace ma naprawdę duży potencjał, a kopa w zakresie 120-200 ma nieziemskiego. I trzeba uważać z manetką :) , co nie zawsze mi się udaje ;)

Co do taxu to 62 funciaki na rok, bardzo mało jak na 1000.

Edytowane przez Sylwester
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam UKejowcow, dzis(podaje date: niedziela 11.03.2007) smigamy w kilku w okolicach Bournemouth +- 20 mil, jak ktos chetny 07878807460,

 

P.S> W tym tygodniu jest w LIDL promocja akcesoriow motocyklowych :P. Moze nie oryginalne czy markowe, ale mozna cos znalesc w dobrej cenie (m.in. tankbag'i, odziez, pokrowce etc..)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mysle jeszcze o wypadzie do polski okolo tego terminu.Moze bys sie skusil bo kiedys o tym gadalismy (mam nawet krotkofalowki :flesje: ).

ja planuje jechac bikiem do polski,ale jeszcze nie znam daty.jednak bardziej stawiam na czerwiec albo lipiec,to jest kwestia dogadania z zona,ktora tez musi wygospodarowac jakis urlop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam UKejowcow, dzis(podaje date: niedziela 11.03.2007) smigamy w kilku w okolicach Bournemouth +- 20 mil, jak ktos chetny 07878807460,

 

P.S> W tym tygodniu jest w LIDL promocja akcesoriow motocyklowych :notworthy:. Moze nie oryginalne czy markowe, ale mozna cos znalesc w dobrej cenie (m.in. tankbag'i, odziez, pokrowce etc..)

pozdro

 

słyszałem od znajomego który kupił tankbaga i powiem szczerze że dośc solidnie to wyglądało. Chyba jutro tam skoczę i obadam co jest warte zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

palooch kamyczki zaliczone zjechalem do domu jakos o 18:30 z wynikiem 302 mile jestem wykonczony ale bylo super fajni kolesie super predkosc i fantastyczne drogi(po drodze zgubilismy kolege wiec daj znac jak to przeczytasz) pozdro i do nastepnego razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

palooch kamyczki zaliczone zjechalem do domu jakos o 18:30 z wynikiem 302 mile jestem wykonczony ale bylo super fajni kolesie super predkosc i fantastyczne drogi(po drodze zgubilismy kolege wiec daj znac jak to przeczytasz) pozdro i do nastepnego razu

 

palooch kamyczki zaliczone zjechalem do domu jakos o 18:30 z wynikiem 302 mile jestem wykonczony ale bylo super fajni kolesie super predkosc i fantastyczne drogi(po drodze zgubilismy kolege wiec daj znac jak to przeczytasz) pozdro i do nastepnego razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, koledzy :)

 

Znowu Was troszkę śledzę, hm....widzę, że szykuje się ładny wyjazd do Szkocji , w maju? O kurcze, to szkoda, że mnie tam nie będzie...Być może podeślę wam "dlabla tasmańskiego", który obecnie przebywa w Live.Może w końcu przeczyta to na forum, i dołączy do waszego, szanownego grona :biggrin:

 

Hm...co do dzieci i żon, ich braku, czy też posiadania, wszystko może być względne Michaś. Też jestem żoną i matką,i też uwielbiam moto, jak również mam...propozycję moto wyjazdową do UK (hm...termin do ustalenia z zainteresowanym). O ile Grzechu się nie wycofa :biggrin:

 

 

pozdróweczka z W-wy. Aga

Edytowane przez pszczola35
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Agusia, nie patrz na Grzecha albo grzechy :) i przybywaj sama :icon_eek:

No wlasnie, szykuje sie wyjazd do Szkocji, ja tak napalilem sie a tu ......... przerwa w szkole, dzieciaki w domu i od 25 maja jestem uziemniony :icon_razz:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co sie szykuje na ten weekend.. moze jakies nadmorskie przejazdzki?

 

tak myslalem ze moznaby zaczac planowac trase przelotu do tej szkocji.. moze po jezdzie usiasc w ace z mapka i troche poglowkowac...

Edytowane przez rudee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początku maja organizowana jest bardzo fajna imprezka w Paignton, Devon. Więcej info na : http://www.bmad.co.uk/index.php

 

Ps. Mój Ace zaliczył dzisiaj na klatę bażanta :icon_biggrin: , czego efektem jest połamana owiewka i mój zły humor. Nowe moto, żadnej ryski a tu taka niespodzianka. Uważajcie na bocznych drogach bo jak widac wszędzie czyha na nas niebezpieczeństwo :D. Z drugiej strony nie sądziłem że kiedykolwiek będę wyciągał pióra z owiewki motocykla :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...