Skocz do zawartości

United Kingdom czyli Angielskie przy piwie


ciarah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Killervirago & Sylwester - nie robcie smietnika z tematu, od takich rzeczy macie privy i gg... :banghead:

To jest nasze angielskie przy piwie :evil: i smietnika zadnego tu nie ma, albo jest jak chcemy :icon_biggrin: , koniec kropka :smile:

Niech sie temat rozwija :flesje:

A swoja droga smietnika prosze nie robic :icon_evil:

Tak jest, dobrze meduzzzzzzzzzzzzzz, ze porzadku pilnujesz :smile:

Edytowane przez ciarah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Killervirago & Sylwester - nie robcie smietnika z tematu, od takich rzeczy macie privy i gg... :D

 

spokojnie, co się ciskasz, jest przy piwie więc można o wszystkim, to że dwa nasze posty były "mało treściwe" to nie znaczy że już się śmietnik robi i reszta będzie taka sama:banghead: . Przez twoje zwrócenie uwagi narobił się jeszcze większy bajzel. Okres masz czy co :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wlasciwie to o co ten krzyk ?

Jest to JEDYNY temat dla nas, angoli :icon_mrgreen: i tylko TU mozemy sobie pisac.

Dla mnnie, spoko, piszcie co chcecie aby NAM bylo oki doki :biggrin:

A tak apro po, to w sobote wyjazd ze mna odpada ( jakikolwiej, jakby byl ) bo tym razem juz musze w domu zostac z dzieciakami. Nanki sie zbiesily i nic z wyjazdów :biggrin:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm,, Motobajzel 20 czerwca??? to sroda wiec nie bardzo, sprawdz dobrze, Smiglo, - bo jestem pewien ze to Maj 2007 - dokladnie 19-20. 05.2007 sobota - niedziela

 

czyli: w czasie planowanego wyjazdu do szkocji!!!!

 

A OTO LINK : http://www.bmf.co.uk/events07mini/show/index.html

oczywiście, że maj...literówka...sorki :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ty tym niankom zrobiles :biggrin:

ciarah, to moze my pojedziemy do majkela i popilnujemy mu dzieciakow, zeby biedaczek mogl sobie pojezdzic :biggrin: ... bo jeszcze nam odwyknie od jezdzenia heheh :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki czy jakies szczegoly obgadaliscie odnosnie szkocji? Czy nadal 20-30 maj jest aktualny? Bo ja musze zonie i córze bilety do polski kupic jak tak.

 

w sumie to chyba nie dogadalismy, ale mam nadzieje ze termin aktualny, MELDOWAC SIE,kto che jechac na 100% a kto jeszcze nie wie, bo czas ucieka!!! mysle ze koncem marca moglibysmy zrobic "walne zebranie wyjazdowe". :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie teraz dostalem w rece plan dni wolnych w szkole i wlasnie .................... :banghead:

od 25 maja dzieciaki maja wolne w szkole do 5 czerwca, wiec ja do Szkocji NIE jade !!!! :biggrin: :icon_evil:

Psia Jego Mac !!!!! :banghead: :evil:

Kurna, Panowie nie miejcie dzieci !!!!!

............ ani zon :icon_evil: :P

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym sie pisal tylko mniej wiecej ile dni i termin.... na zebranie przedwyjazdowe tez bym sie pisal:)))) ... nawet zabiore ze soba pasazerke:)

 

w razie czego piszcie na [email protected] ..lub na forum polishbikers.fora.pl najlepiej ...

Edytowane przez rudee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki czy jakies szczegoly obgadaliscie odnosnie szkocji? Czy nadal 20-30 maj jest aktualny? Bo ja musze zonie i córze bilety do polski kupic jak tak.

Wszystko aktualne i zaklepane :wink:

sroda 23maja 2007 roku startujemy z okolic Londynu i zbieramy sie po trasie :D

 

 

 

w sumie to chyba nie dogadalismy, ale mam nadzieje ze termin aktualny, MELDOWAC SIE,kto che jechac na 100% a kto jeszcze nie wie, bo czas ucieka!!! mysle ze koncem marca moglibysmy zrobic "walne zebranie wyjazdowe". :D

 

Tak jest i trzeba bedzie z wolna formowac choragwie :D

 

 

ja bym sie pisal tylko mniej wiecej ile dni i termin.... na zebranie przedwyjazdowe tez bym sie pisal:)))) ... nawet zabiore ze soba pasazerke:)

 

w razie czego piszcie na [email protected] ..lub na forum polishbikers.fora.pl najlepiej ...

rzuc oczkiem na poczatek watku, a dokladnie tu http://forum.motocyklistow.pl/index.php?s=...ndpost&p=806112

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka panowie witam po przerwie co prawda jeszcze jestem w polsce ale jutro juz bede dosiadał rumaka.NIestety nie mam czasu czytac całego tematu co sie wydarzylo pod moje nieobecność wiec mam prośbe jakby ktos mógł mi streścić jakieś wazne nowinki z ostatnich wydarzeń dzieki wielkie i do zobaczenia mam nadz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...