Skocz do zawartości

United Kingdom czyli Angielskie przy piwie


ciarah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moze Ci sie cos pomylilo ??? :buttrock:

Nie 510 a ......... 10 mil zrobiles ??? :icon_mrgreen:

Dookola komina to i tak Ci duzo wyszlo :notworthy:

ps. To nie Harry aby cieknal, tylko dobra, stara japonia :bigrazz:

 

Drogi Majkelu peelu.

Mieszkasz na wyspie z ogromnymi tradycjami motocyklowymi - BSA, Norton, Triumph (jeśli te nazwy nic ci nie mówią, zajrzyj do Wikipedii), a piszesz dobra, stara japonia :icon_eek: :icon_eek: :icon_mrgreen:

A co do mojego przebiegu, zajrzyj do wątku

http://forum.motocyklistow.pl/SALVE-2008-6-LIPCA-t92816.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie moze i ladne toto, ale czy dobre ??? :bigrazz: :) ;) :)

 

te, zegarek, chcesz w ucho ??? :icon_razz:

 

Mieszkasz na wyspie z ogromnymi tradycjami motocyklowymi - BSA, Norton, Triumph (jeśli te nazwy nic ci nie mówią, zajrzyj do Wikipedii), a piszesz dobra, stara japonia :banghead: :banghead: :banghead:

 

A co ma piernik do wiatraka ???

Pisalem o japonii a nie o British bike :icon_mrgreen: wiec .... nie pchaj sie miedzy wodke a zakaske jak starsi dyskutuja :clap:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piczała a kiedy w sierpniu jedziesz? Może i mi się uda...w końcu

wyjazd mam 08.08.08 o godzinie 24:00 mam prom a powrót 23.08.08 prom o 21:00 prom juz mam zabukowany jedzie na dwóch jak co to kazdy mile widziany im wiecej tym lepiej pozdro :biggrin: :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gratulacje jak chcesz wygrac jeszcze jedna nagrode za najdluzsza trase to zapraszam nie tylko ciebie ale wszystkich motocyklistow i motocyklistki na zlot w Żywcu ktory odbedzie sie 15-17 Sierpnia zapraszam

ja tam jade :icon_mrgreen: :icon_eek: :icon_eek: :banghead: :P :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary,ja slub wtedy biore :evil: U mnie w miescie tez jest zlot akurat wtedy,kiedy do oltarza ide :evil: :evil: :evil:

 

To znaczy kiedy i gdzie ????

A mozesz szybko odwalic formulke malzenska i .............. szybko smignac na zlot w sukni slubnej !!!! :icon_mrgreen:

 

zlot w Żywcu ktory odbedzie sie 15-17 Sierpnia zapraszam

ja tam jade :crossy: :crossy: :crossy: :bigrazz: :lalag: :buttrock:

 

No niestety My ( ekipa chinczykow + reszta swiata :crossy: ) bedziemy tam od 2-9 sierpnia :crossy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no szkoda ale jak bedziesz mial chwilke to wpadnij :P

i tak po za tym to najlepszego zycze :clap: :clap: :clap: :biggrin: :clap: :clap: :flesje: :flesje: :flesje:

 

To znaczy kiedy i gdzie ????

A mozesz szybko odwalic formulke malzenska i .............. szybko smignac na zlot w sukni slubnej !!!! :clap:

 

No niestety My ( ekipa chinczykow + reszta swiata :buttrock: ) bedziemy tam od 2-9 sierpnia :crossy:

to mozecie zostac do 15 :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim :smile:

Ale fajnie w tej Polsce :D

To byl prawdziwy chrzest bojowy :P

Katrin ja planuje wracac 23 lipca.Moze uda sie razem?Daj znac,jak mozesz.Pozdro

 

Z Pomorza ruszam 22 lipca rankiem - pierwszą część trasy kończę w Holandii. Następnego ranka ruszę do Dunkierki i dalej na Nottingham-Shefield.

 

A fakt! Po Polsce jeździ się świetnie! Jestem mile zaskoczona poprawą nawierzchni - w wielu miejscach sporo pozytywnych zmian. Szkoda tylko, że czas i finanse trochę ograniczają. Ale zawsze to człowiek kilka :icon_mrgreen: kilkometrów po Ojczyźnie przejedzie! zarówno mi, jak i mojej Shadowce wycieczki się bardzo podobają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...